Kas tu? Kaip tau? Svečiuose Erikas Druskinas (video) (19)

Publikuota: 2021-03-01 Kategorija: Žmonės
Kas tu? Kaip tau? Svečiuose Erikas Druskinas (video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Erikas Druskinas

Nuostabus buvo susitikimas su Eriku. Šis žmogus gerai pažįstamas rokiškėnams, nors dirbo Rokiškiui tik tris metus ir per tą trumpą laiką jis išjudino mūsų provincijos kultūrą.

Atnešė į mūsų rajoną pokyčius, reiklumą ir meninį skonį. Kaip ir kiekvienas pokytis, taip ir šis iššaukė pasipriešinimą. Mes nesugebėjome išsaugoti šio žmogaus ir panaudoti savo rajonui taip, kad mūsų bendruomenė būtų atviresnė ir laimingesnė.

Jo asmenybė formavosi trijų kultūrų sanklodoje: Lietuvių, Rusų ir Žydų. Taip susiformavo šio žmogaus vertybės ir matymai, nors Erikas dirba valstybiniame sektoriuje, tačiau mąsto kaip verslininkas. Jis visur ieško galimybių, pasitelkdamas savo beribę fantaziją.

Kalbėdami palietėme daug temų, kurios mus vers susimąstyti. O gal ir permąstyti mūsų gyvenimus, patirtus pralaimėjimus, pergales... Kaip ir visada daug kalbėjome apie švietimą. Didžioji pokalbio dalis buvo skirta edukacijoms ir kaip išeitį mūsų švietimui Erikas pasiūlė originalią idėją: uždaryti švietimo ministeriją ir duoti mokytojams dirbti. Nustoti žeminti, reformuoti ir tampyti mokytojus, o po to visas kaltes ir šunis karti būtent ant jų.

Visada šnekus ir neieškantis žodžio kišenėje, savo sodriu balsu, mano pašnekovas pasakė viską, ką norėjo pasakyti mums… Gero klausymo.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video