Antradienį atsistatydino beveik 9 mėnesius išdirbusi Ingos Ruginienės vadovaujama Vyriausybė.
„Šiandien tikrai, manau, kad nelengva diena, bet kartu ir, manau, ta diena, kai galime, matyt, ir peržvelgti metus, kaip dirbome, kokius rezultatus pasiekėme. Esu ne vie