Kovojant dėl mero taurės netikėtumų neįvyko (video+foto)
  Rokiškio ledo aikštėje vyko aisštoko arba Bavariško akmenslydžio varžybos Rokiškio rajono mero taurėms laimėti. Turnyro organizatorius Vaidas Valotka džiaugėsi, kad atvyko 8 komandos - 6 iš Rokiškio ir po vieną iš Biržų ir Ignalinos.&
2024-03-17
U15 baigė pasirodymą, U18 atkrintamosiose startavo pergalingai
Pergalingai MKL U18 B diviziono atkrintamosiose startavo Rokiškio KKSC krepšininkai, kurie savo aikštelėje diviziono aštuntfinalyje 89:55 įveikė Kauno Tornado KM II-ąją komandą. Serijoje iki dviejų pergalių Rokiškio krepšininkai pirmauja 1:0, o antrosios r
2024-03-12
Plaukikų „Žvaigždžių diena“
Kovo 2 d. Kauno „Žalgirio“ arenos baseine vyko plaukimo varžybos „Žvaigždžių diena“, subūrusios 6-16 metų amžiaus plaukikus viename baseine. Iš visų varžybose dalyvavusių 672 jaunųjų plaukikų, Rokiškiui atstovavo 11 Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) auklėti
2024-03-05
Dziudo kovotojoms - dar du medaliai
Praėjusį savaitgalį Kėdainiuose vyko Atviras Lietuvos jaunučių ir jaunių dziudo čempionatas, kuriame dar du medalius pelnė Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro auklėtinės Elija Jevaltaitė ir Kamilė Rakickaitė.     Elija įveikė visas varžoves ir tapo čempione, o Kamilė pe
2024-03-04
Rokiškėnai savaitgalį sportavo Druskininkuose (foto)
Rokiškio Rotary klubo atstovai kovo 1-2 dienomis dalyvavo 2-joje žiemos Rotariadoje Druskininkuose. Pernai Rokiškio atstovai užėmė 6-ąją vietą, o šiemet – 4-ąją, visai nedaug pritrūkę iki prizininkų pakylos. Mūsų klubo atstovams geriausiai sekėsi aisštoko ir slalom