Rokiškėnai Raimondas Kazlauskas ir Evaldas Karosas gerus darbus daro ir būdami svetur (1)

Publikuota: 2019-07-15 Kategorija: Užsienis
Rokiškėnai Raimondas Kazlauskas ir Evaldas Karosas gerus darbus daro ir būdami svetur
manchestereveningnews.co.uk nuotr. / Raimondas Kazlauskas ir Evaldas Karosas

Du draugai rokiškėnai, Raimondas Kazlauskas ir Evaldas Karosas, jau trejus metus gyvenantys Didžiojoje Britanijoje, Mančesterio mieste, kuriam laikui tapo šio miesto herojais - neapsikentę netvarkos ir šiukšlių gausos, nusprendė išvalyti miesto kanalus - nusipirko pripučiamą valtį, šiukšlių maišus ir kibo į darbus.

Raimondas Kazlauskas Mančesteryje dirba IT specialistu farmacijos kompanijoje. Kaip teigė Raimondas, jam atsibodo keliaujant į darbą stebėti kanaluose plaukiojančias šiukšles, todėl jam kilo idėja - kodėl nesutvarkius ir neišvalius kanalų nuo šiukšlių? Prie idėjos įgyvendinimo noriai prisijungė taip pat Mančesteryje gyvenantis jo draugas Evaldas. Vaikinai už 50 svarų sterlingų įsigijo valtį, dar už 20 svarų nusipirko licenziją, leidžiančią savaitę plaukioti Mančesterio kanalais.

Aukodami savo laisvalaikį, šeštadienį, per 7 valandas vaikinai surinko apie 5 maišus šiukšlių. Didžiausią dalį sudarė plastikas, teniso, golfo kamuoliukai, maišeliai, popierėliai ir kitos atliekos.

Kaip teigė Raimondas, buvo malonu ne tik daryti gerą darbą, bet ir sulaukti palaikymo iš vietinių gyventojų: „Žmonės šypsojosi, kėlė nykščius, dėkojo mums. Tai buvo tikrai malonu.“ 

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video