Bankokas (0)

Publikuota: 2022-09-26 Kategorija: Užsienis
Bankokas
Rokiškio Sirena nuotr. / Asociatyvi nuotr.

Bankokas yra Tailando sostinė ir didžiausias miestas Pietryčių Azijoje, kuriame gyvena daugiau kaip 8 mln. gyventojų, o prijungus priemiesčius gyventojų skaičius padidės iki maždaug iki 15 mln. Jei ketinate atostogauti Tailande, tikėtina, kad kelionę pradėsite arba baigsite niekada nemiegančiame Bankoke.

Atostogos Bankoke, dinamiškame didmiestyje, garsėjančiame įspūdingomis šventyklomis ir gyvu gatvės gyvenimu, akimirksniu nukels jus į kitą pasaulį. Skanus maistas, draugiški vietiniai gyventojai, kurie visada šypsosi ir stengiasi jus pralinksminti, šventyklų ir dangoraižių sugretinimas, gyvybingi gatvės turgūs - visos šios Bankoko pagundos taps sielą ir kūną keičiančios laimės kelionės sudedamosiomis dalimis. Mėgaukitės kiekviena kelionės akimirka, kai atsipalaiduosite švelniame atostogų ritme. Atostogos Bankoke paskatins jus išbandyti naujus maisto produktus, suvokti religijos vaidmenį šių žmonių gyvenime ir pamiršti rūpesčius, nes šio miesto taisyklė - linksmintis.

Karališkųjų rūmų kompleksas, Čatučako turgus, Vato Phra Kaew šventyklos kompleksas, Dusit rūmų parkas, Džimo Tompsono namas, Aušros šventykla, Vato Traimito auksinis Buda, Vato Sutato šventykla, Bankoko muziejus ir kitos lankytinos vietos pavers jūsų kelionę - nepamiršatmu gyvenimo nuotykiu! Jei nebijote aukščio ir norite stebėti Bankoko panoramą, nepraleiskite  galimybės apsilankyti "King Power Mahanakhon". Tai vienas iš aukščiausių Bankoko dangoraižių - 78 aukštų ir 314 metrų aukščio.  Kelionė liftu suteiks nepamirštamą įspūdį - kylant galima grožėtis vaizdais iš įvairiausių Bankoko kampelių.

Tailando virtuvė yra labai svarbi priežastis aplankyti šią šalį. Tailando maistas ne veltui paplito visame pasaulyje: tai dievų virtuvė! Dauguma receptų yra aštrūs, juose naudojami įvairūs egzotiški prieskoniai, o patiekalai tradiciškai patiekiami su ryžiais arba ryžių makaronais. Būtina paragauti Pad Tai ryžių makaronų su įvairiais priedais: kiaušiniais, vištiena, daržovėmis ar vėžiagyviais. Išbandykite Pa Pie Ta suktinukus, kurie Jungtinėse Amerikos Valstijose dažnai vadinamus daržovių suktinukais. Dar vienas vertas paminėti patiekalas yra Gaeng Keow Wan Kai (žaliasis karis su vištiena). Be šių išties apetitą žadinančių patiekalų, Bankoke galima paragauti ir itin egzotiškų valgių, pavyzdžiui, keptų traškių žiogų, tarakonų, skorpionų ir kitų rūšių. Ar išdrįsite?

Užs.Nr. 1908

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video