Lapkričio pabaigoje susibūrusi iniciatyvinė grupė siūlo idėją Rokiškiui – šimtmečio aikštę

Publikuota: 2019-01-21 03:01:54
Grįžti į straipsnį
Komentarai
Jonas
2018-02-20 10:43
Pranešti!
Nors mano balsas dangaus nepasieks, bet ir aš įkišiu savi trigrašį; senas aikštės pavadinimas buvo Jaunimo skveras, tad gali juo ir likti. O Smuškė tai tik buvusių komjaunuolių atmintyje.
0
0
SENAS
2018-01-12 19:51
Pranešti!
Senas pavadinimas nepatinka iniciatyvinei grupei :)))). Kas gi to žmogaus klausia :((((. Toje grupėje pagal mane iniciatyvūs politikai, na vienas ir tas pats :(((. A.Brazausko vardu pavadinti aišku, kas yra didelis argumentas, bet gi nenori pripažinti, kad tai buvo iškili iš RAJONO asmenybė.Baisu da jo šešėlis užstos vietinius nykštukus :))). Žmonių galvose taip , tai ir liks Smuškė - politikai gali plaut smegenis, žemes lygint , a vot šiton žmogaus vieton traktoriaus neįvarysi ir pagal savį nepatvarkysi. Šimtmečio. Na šimtmetis niekuo išskirtinai nesusijęs su pačiu Rokiškiu. Mano nuomone tai nesąmonė- tai tiktų šiais metais sukurtai naujai aikštei ar kitam objektui, o dabar... tai rodo įdėjų nebuvimą, arba svetimų ignoravimą. AŠ IMUOSI INICIATYVOS - SIŪLAU PAVADINTI PASKUTINIO EMIGRANTO ATMINIMO AIKŠTE.Ten renkasi senukai- palikti anūkų ir vaikų.Manau tiks.:).
4
0
Ateivis
2018-01-11 17:25
Pranešti!
Rašo, kad pertvarkys aikštę pagal LT kontūrus. Kadangi LT yra prie Baltijos jūros, o taip pat šalyje turime puikių ežerų, tai kyla natūralus klausimas, ar Baltijos jūros pakrantė ir pagrindiniai LT ežerai bus atvaizduoti šiame žemės lopinėlyje? Siūlyčiau: a) pagrindinius LT miškų masyvus atvaizduoti pasodinant žemaūgių medelių mini giraites, o vertingiausių LT dirbamų žemių kraštus atvaizduoti įrengiant gėlynus; b) didžiuosius miestus atvaizduoti įrengiant (to miesto vietoje, pvz. Vilniaus) memorialines vietas (horizontalias lentas ar plokštes) su žymių (to miesto, pvz. Vilniaus) žmonių, kilusių iš Rokiškio m. ir rajono, pavardėmis; c) taip pat "atvaizduoti" pagrindinius LT transporto kelius, kaip takelius šiame mini žemėlapyje, kurie jungtų tas mini memorialines vietas (plok -"miestus". Mąstau, gal sostinės vietoje tiktų koks saulės laikrodis? Rekomenduočiau pamąstyti xD xD xD.
2
0
Chm
2018-01-11 16:08
Pranešti!
Buvo ir bus Smuškė.
4
2
juokas
2018-01-11 15:03
Pranešti!
cha... O kuo blogai buvo senas pavadinimas???
7
2
Rašyti komentarą