Dauguma internautų pritaria, jog prie Rokiškio tuštėjimo prisideda ir veiklos trūkumas (1)

Publikuota: 2018-07-06 Kategorija: Žmonės
Dauguma internautų pritaria, jog prie Rokiškio tuštėjimo prisideda ir veiklos trūkumas

Užimtumo problema Rokiškyje - neišsprendžiamas dalykas: gyventojai ir svečiai skundžiasi, jog veiklos čia nuolat trūksta, o jaunimas kalba jog vėlyvais vakarais susirinkti gali tik prie Rokiškio ežero ar dvaro. O ką jau kalbėti apie renginius... Tokių dalykų niekas nei matę, nei girdėję. Netyla kalbos ir apie tai, jog būtent užimtumo trūkumas skatina Rokiškio krašto gyventojus vykti į kitus miestus ar net šalis. Tačiau ar tikrai Rokiškyje esant šokių studijoms, kavinėms, klubui, pub'ui, lauko sporto aikštynams - veiklos vis tiek negana?

Norėdama išsiaiškinti skaitytojų nuomonę „Rokiškio Sirena“ Facebook paskyroje paskelbė balsavimą  „Ar veiklos trūkumas Rokiškyje prisideda prie gyventojų skaičiaus mažėjimo?“. Apie balsavimą paskelbus internetinėje www.rokiskiosirena.lt svetainėje, komentarų sekcijoje skaitytojai ėmė aktyviai diskutuoti, ko iš tikrųjų trūksta Rokiškyje: vieni teigė, jog jaunimą vilioti reikia įvairiomis muzikos, teatro, turizmo veiklomis, kiti rašė, jog žmonėms ne veiklos, o pinigų reikia, nes nekilnojamo turto kainos – didelės, o atlyginimų vidurkis – vienas mažiausių, o treti domėjosi, ką veikia Rokiškio rajono savivaldybės kultūros skyrius (visus komentarus perskaityti galite ČIA).

Viso balsavime dalyvavo 282 žmonės, iš kurių 17% (48 balsavusieji) teigė, jog Rokiškyje veiklos yra pakankamai daug, ir net 83% balsavusiųjų (234 žmonės) pritarė, jog prie Rokiškio gyventojų skaičiaus mažėjimo užimtumo trūkumas tikrai prisideda.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video