Rokiškio viešbutyje Pagunda įtariamas koronaviruso atvejis: žmogus išvežtas į Panevėžio respublikinę ligoninę (18)

Publikuota: 2020-02-26 Kategorija: Sveikata
Rokiškio viešbutyje Pagunda įtariamas koronaviruso atvejis: žmogus išvežtas į Panevėžio respublikinę ligoninę
Rokiškio Sirena nuotr. / Iš Pagundos kavinės išvežamas žmogus dėl įtariamo koronaviruso

Šiandien prieš pietus iš Rokiškio Pagundos viešbučio į Panevėžio respublikinę ligoninę išgabentas blogai pasijutęs žmogus, prieš dvi savaites lankęsis Italijoje, Milane.

Medicinos darbuotojai žmogų išgabeno besilaikydami instrukcijų dėl įtariamo koronaviruso, t.y. dėvėjo spec. aprangas.

Atnaujinta:https://www.rokiskiosirena.lt/naujiena/sveikata/pagundoje-korona-viruso-nra

Nors oficialūs duomenys, ar išvežtasis asmuo serga būtent korona virusu, bus aiškūs per artimiausias  24 val., tačiau jau dabar UAB „Darola“ vadovas Pranas Blažys „Rokiškio Sirenai“ teigė, kad išankstiniais duomenimis, įtarimai dėl to, jog viešbučio svečias užsikrėtė šiuo virusu, nepasitvirtino. Prieš pat darbo pabaigą gautas leidimas sutvarkyti tą viešbučio kambarį, kuriame gyveno sukarščiavęs svečias.

P. Blažys teigė, kad kambarys bus sutvarkytas ir dezinfekuojamas taip, kaip ir visi kiti viešbučio kambariai, kai iš jų išsikelia klientai.

Viešbutis jau gyvena įprastiniu darbo ritmu. „Elgėmės garbingai: atvykusius svečius įspėjome dėl situacijos ir paprašėme palaukti, kol paaiškės tyrimų rezultatai. Žmonės reagavo labai geranoriškai ir supratingai. Pranešus, kad įtarimai dėl korona viruso nepasitvirtino, jie įsikraustė į numatytus kambarius.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video