Vasaronės su Medeina ir Kultūros centro vyrų ansambliu L. Šepkos parke (video) (1)

Publikuota: 2020-07-10 Kategorija: Renginiai
Vasaronės su Medeina ir Kultūros centro vyrų ansambliu L. Šepkos parke (video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Vasaronės su Medeina ir Kultūros centro vyrų ansambliu L. Šepkos parke

Vasaronės su Medeina ir Kultūros centro vyrų ansambliu L. Šepkos parke liepos 9 dieną.

Rokiškėnų pamėgtosios Vasaronės Liongino Šepkos parke praėjusį ketvirtadienį jau antrąjį kartą tapo lenktynėmis su lietumi. Tačiau žiūrovai nė už ką nenori kraustytis į Kultūros centro salę. Jie verčiau pasirūpino ne tik kėdutėmis, bet ir skėčiais, kad tik būtų smagiau sėdėti parke po ąžuolais ir klausytis dviejų rokiškėniškų kolektyvų. Jų lenktynės su lietumi buvo laimėtos nežymia persvara: koncertui pasibaigus, už gerų 10-ies minučių Rokiškyje nušniokštė lietus.

Publika į L. Šepkos parką, kaip paprastai, rinkosi gausiai. Dauguma – vyresni žiūrovai, nors netrūko ir šeimų su vaikais. Renginio programa: universali. „Medeinos“ moterų choras atliko nemažai rokiškėnams gerai žinomų kūrinių. Giedros Markevičienės vadovaujamas kolektyvas turi savo veidą ir stilių. Nors repertuare yra ir gerai žinomų, populiarių dainų, tokių, kaip „Gintarai“, tačiau choras nevengia ir iššūkių. Sudėtingos chorinės muzikos, a capella atliekamų harmonizuotų lietuvių liaudies dainų. Šį chorą galima laikyti mūsų rajono reprezentaciniu: jis dažnai dalyvauja įvairiose miesto ir rajono šventėse, vyksta koncertuoti į užsienio valstybes.
Kitas Kultūros centro kolektyvas – vyrų vokalinis ansamblis – taip pat turi savo veidą. Kaip sakė jo vadovas Algis Bagdonas, ansamblio vizitinė kortelė – jaukūs romansai, rajono kūrėjų dainos. Ir šiam jaukiam susitikimui ansamblis paruošė premjerą – „Mano dainos“, kuriai tekstą parašė žinoma rajono poetė Vida Papaurelienė, o muziką sukūrė Rimantas Tamošiūnas. Ši daina pirmą kartą atlikta ir mūsų rajone, ir visoje šalyje.
Deja, į Vasarones kolektyvas atvyko nepilnos sudėties, todėl jam talkino „Medeinos“ damos. Suburti dainuojančius vyrus apskritai nėra lengva. O dar karantinis įnešė savų pokyčių: pasak Kultūros centro direktoriaus pavaduotojos Aušros Gudgalienės, kovid grėsmė ir yra pagrindinė priežastis, dėl ko negalėjo pasirodyti net du šio ansamblio dainininkai. Tačiau, pasak pašnekovės, tai puiki proga pakviesti ansamblio gretas papildyti naujokus, mylinčius muziką ir norinčius įprasminti savo laisvalaikį.
O ketvirtadienį 19 val. vėl kviečia Vasaronės: jose pasirodys svečiai iš Zarasų krašto: „Čirvirvyrai“.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video