Rokiškėnai žiemą iš kiemo varė... nuotoliniu būdu (video) (6)

Publikuota: 2020-02-24 Kategorija: Renginiai
Rokiškėnai žiemą iš kiemo varė... nuotoliniu būdu (video)
L. Dūdaitė-Kralikienė / Užgavėnių linksmybės Rokiškio kultūros centre.

Rokiškio kultūros centras sekmadienį, vasario 23-ąją, pakvietė miestiečius į Užgavėnių šventę. Su liaudies dainomis, polkomis, blynais ir arbata rokiškėnai atsisveikino su sočiu miesėdu ir ėmė rengtis Gavėnios pasninkui.


Pamatę skelbimą, kad Rokiškio kultūros centre rengiamos Užgavėnės, ne vienas rokiškėnas pusiau rimtai  diskutavo, ar šiemet derėjo tokią šventę rengti. Mat po pernykščių Užgavėnių įsižeidusi žiema apskritai nepasirodė, tad ir vyti nebuvo ką. Nebent iš tolo pabaidyti, kad ir šiemet jį negrįžtų.
Sekmadienio popietę pasigrožėti Kanapinio ir Lašininio dvikova, smagiai pasilinksminti ir paragauti blynų susirinko ne per daugiausia rokiškėnų. Tačiau atėjusieji nenusivylė: jie ne tik smagiai pasilinksmino, bet „sugadino“ Kultūros centro inventorių: betraukiant virvę, ji dideliam traukėjų džiaugsmui ėmė ir nutrūko.
Persirengėlių linksmybės, Kanapinio ir Lašininio dvikova kur kas daugiau rokiškėnų domino nuotoliniu būdu. Užgavėnių linksmybes  iki pirmadienio ryto „Rokiškio Sirenos“ facebook paskyroje jau buvo peržiūrėję daugiau nei 13 tūkst. lankytojų.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą