Rokiškio Senamiesčio progimnazija ir Juodupės gimnazija - Lietuvos mokyklų sporto žaidynių mokyklų nugalėtojos (2)

Publikuota: 2019-09-20 Kategorija: Renginiai
Rokiškio Senamiesčio progimnazija ir Juodupės gimnazija - Lietuvos mokyklų sporto žaidynių mokyklų nugalėtojos
Lietuvos mokyklų žaidynių nuotr. / Rokiškio Senamiesčio progimnazijos komanda ir treneris remigijus Beconis (dešinėje) Lietuvos mokyklų sporto žaidynių mokyklų nugalėtojų apdovanojimų ceremonijoje

Rugsėjo 19 d. prezidentūroje vyko Lietuvos mokyklų sporto žaidynių mokyklų nugalėtojų apdovanojimai. Į ceremoniją buvo pakviesti ir Rokiškio Senamiesčio progimnazijos bei Juodupės gimnazijos komandų atstovai ir treneriai.  Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo praėjusio sezono Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojus bei paskelbė naujojo, jau penkioliktojo sezono pradžią.

„Šiandien atstovaujate savo namų sienoms – mokyklai, miestui ar rajonui. Ateis diena, kai galbūt atstovausite visai Lietuvai, o visa Lietuva bus Jūsų palaikymo komanda. Nes sportas kaip niekas kitas ryškiai leidžia mums pasijusti viena Lietuva.

Sportuodami ne tik ugdote savidrausmę, ištvermę ir atkaklumą, bet ir mokotės pralaimėję atsitiesti, laikytis žaidimo taisyklių, garbingos kovos, pasitikėjimo savimi ir priešininku. Augate vidumi tvirta karta, kuri bus pasirengusi ginti Lietuvos vardą įvairiausiose srityse – tikiu, nebūtinai sporte“, – sakė projekto globėju tapęs šalies vadovas.  

Prezidentas sveikino 27-ių mokyklų, geriausiai pasirodžiusių bendrojoje žaidynių įskaitoje, komandas bei fizinio ugdymo mokytojus. Nugalėtojams ir prizininkams taip pat atiteks Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) įsteigti piniginiai prizai, kurių bendra vertė siekia 15 tūkst. eurų. 

Jau penkioliktąjį sezoną skaičiuojančios Lietuvos mokyklų žaidynės – didžiausias sporto projektas šalyje, skatinantis fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną, padedantis megzti socialinius ryšius.

Praėjusį sezoną žaidynėse sportavo apie  200 tūkst. mokinių iš 58 Lietuvos savivaldybių ir daugiau negu 900 šalies mokyklų. 

Norime pasidžiaugti, jog gimnazijų, vidurinių, progimnazijų ir pagrindinių mokyklų pradinio ugdymo klasių grupėje I vietos laimėtoja tapo Rokiškio Senamiesčio progimnazija (pradinių klasių mokinių komanda, vadovaujama trenerio Remigijaus Beconio).

Kaimo vietovių gimnazijų, vidurinių mokyklų grupėje III vietos laimėtoja tapo Rokiškio raj. Juodupės gimnazija (mokyklos rinktinė, vadovai Valdas Barzdonis, Valdas Savickas, Regina Barauskienė).

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video