Rageliuose vyko knygos apie bitininkystę pristatymas (0)

Publikuota: 2019-10-14 Kategorija: Renginiai
Rageliuose vyko knygos apie bitininkystę pristatymas
Redos Lapienienės nuotr. / Meilutės Močiškytės knygos ,,Gyvenimas tarp bičių“ sutiktuvės

Ūkanotą spalio 11 d. popietę Ragelių (Jūžintų sen.) kaimo bibliotekoje vyko bitininkystės konsultantės, Zarasų bitininkų draugijos pirmininkės, Kurkliečių kaimo gyventojos Meilutės Močiškytės knygos ,,Gyvenimas tarp bičių“ sutiktuvės.

Tai trečioji jos knyga apie bitininkystę. Meilutė dar yra išleidusi ne vieną bitininkystės kalendorių, surinkusi didžiulę bitučių kolekciją.

Į renginį sugužėjo ne tik Ragelių bei aplinkinių kaimų gyventojai besidomintys bitininkyste, bet ir bitininkai iš Rokiškio miesto bei Zarasų rajono. Garsi bitininkė susirinkusiems papasakojo kaip kilo mintis parašyti trečiąją knygutę, apie ką joje rašoma, kokių naudingų patarimų galima rasti.

Popietės dalyviai susidomėję klausėsi, pateikė daug klausimų, į kuriuos M.Močiškytė mielai atsakė. Vėliau vyko medaus, atvežto iš įvairių užsienio šalių, degustacija. Buvo daug norinčių įsigyti Meilutės knygą su jos autografu.

Popietės dalyviai sveikino autorę su knygutės sutiktuvėmis, dovanojo glėbius gėlių. Bibliotekininkė jai įteikė padėkos raštą už knygutės pristatymą ir padovanotą bibliotekos skaitytojams. Visus linksmino kapela ,,Seni draugai“ .

 Vyresn. bibliotekininkė Reda Lapienienė

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą