Motoakrobatų pasirodymą paankstino lietus (video +foto) (9)

Publikuota: 2020-08-26 Kategorija: Renginiai
Motoakrobatų pasirodymą paankstino lietus (video +foto)
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Motoakrobatų šokis apie asfalto duobę.

Aktyvumas – naudingas. Tuo įsitikino rokiškėnai, kurių balsavimų dėka Rokiškis tapo vienu iš penkių miestų, laimėjusių motoakrobato Aro Gibiežos ir Šarūno Kezio bei Nerijaus Malinausko pasirodymą. Rokiškėnai gavo dovanų ne tik įspūdingo grožio reginį, bet ir rėmėjo dovanų: nemokamai dalinamų gėrimų.

Anšlagas

Vieta pasirodymui buvo parinkta įdomi – Taikos gatvės turgelis. Organizatoriai pasirūpino žiūrovais: išdėstė staliukus su dezinfekciniu skysčiu, išskleidė didelius skėčius. Kad žiūrovai būtų saugūs, juos nuo arena virtusios aikštelės saugojo metaliniai atitvarai.

Miestelėnai pasižiūrėti reginio atėjo ir atvažiavo ištisomis šeimomis. Dar likus pusvalandžiui iki pasirodymo pradžios, aplinkinėse gatvėse bei aikštelėse jau nebuvo kur palikti automobilių. Ankstyviausi laimėjo: mat likus valandai iki renginio, ėmė sparčiai niauktis. Matydami juodus debesis, motoakrobatai maždaug dvidešimčia minučių paankstino renginį. Žinoma, ir A. Gibieža, ir jo bičiuliai atsiprašė žiūrovų, kurie atėjo laiku ir pamatė tik paskutinįjį programos trečdalį. Tačiau jei motoakrobatai savo šou būtų pradėję laiku, ko gero rokiškėnai jo apskritai nebūtų pamatę: vos nuaidėjus paskutiniams plojimams miestą išprausė pakankamai stiprus lietus. O šlapia asfalto danga – ne pati geriausia įspūdingiems triukams rodyti.

Šokis apie duobes

Įprastomis dienomis, kai Taikos gatvėje šurmuliuoja turgelis, ar vakarais, kai būna pristatyta mašinų, aikštelė neatrodo tokia duobėta. Tačiau ją ištuštinus ir parengus pasirodymui, išlindo ir duobės. Didžiausias sportininkai pažymėjo kūgeliais. Taigi, žiūrovai išvydo, kaip trys motociklai, važiuodami ant vieno rato, suko įspūdingą šokį apie ne mažiau įspūdingą duobę.

Kokiais tik triukais motoakrobatai nedžiugino žiūrovų. A. Gibieža plačiai žinomas visame pasaulyje: jo pasirodymus mato milžiniškos auditorijos. O namų turas buvo puiki proga rokiškėnams jo bičiulių triukais. Štai, pavyzdžiui, Š. Kezio triukas: suktukas ant vieno rato įrašytas į Gineso rekordų knygą. Ir rokiškėnai galėjo juo pasigrožėti. Ne mažiau įspūdingas buvo ir A. Gibiežos „supermenas“, ir suktukai, ir padangų svilinimas, keliant milžiniškus dūmų debesis. Netgi už „saulutes“, kurias šioje aikštelėje anksčiau mėgdavo sukti jaunimėlis, tiesa, automobiliais, policija nesibarė: jos ekipažas kaip tik stovėjo prie atitvaro.

Muzikinį foną kūrė didžėjai, savo pultą įsirengę ant įspūdingo dydžio ir dizaino automobilio stogo.

Akrobatai mielai bendravo su žiūrovais: ne kartą pasirodymo metu spaudė rankas, o po jo – fotografavosi su gerbėjais. Tiesa, nemažai gerbėjų pasirodymą stebėjo pro mobiliųjų telefonų ekranus, kartu filmuodami gražiausius triukus.

A.Gibieža prisipažino, kad Rokiškyje vieši pirmą kartą. Tačiau žiūrovų taip šiltai sutiktas, jis pažadėjo ir kitąmet aplankyti mūsų miestą su programa.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video