Festivalis „Vasaros naktys. Mūsų naktys" antrąkart kviečia į kultūros ir meno kupinas naktis (0)

Publikuota: 2020-07-01 Kategorija: Renginiai
Festivalis „Vasaros naktys. Mūsų naktys
Rokiškio Sirenos nuotr. / Akimirka iš pirmojo festivalio diskusijos

Vasara pamažu įgauna pagreitį ir kviečia kraštiečius kalendoriuje žymėtis aplink vyksiančių renginių datas. Viena iš jų – liepos 4-5 dienos, kuomet Rokiškyje įvairiausiomis spalvomis mirgės jaunimo festivalis „Vasaros naktys. Mūsų naktys“. Apie šį jau antrus metus organizuojamą renginį pasakojo Monika Gorovniova.

„Visa festivalio idėja atsiremia į mūsų krašto jaunimą. Rokiškio kultūros centras kurdamas šį renginį atsižvelgė į jaunų žmonių pomėgius ir pasiūlymus, buvo vedamos apklausos, kokius muzikos atlikėjus išgirsti norėtųsi labiausiai, kokios dirbtuvės sutrauktų didesnes grupes žmonių, kokie žymūs žmonės, filmai ir muzika populiari jaunimo gretose. Siekiame, kad festivalis būtų ne tik pramoga, bet ir puiki galimybė išmokti, išgirsti kažką naujo, susipažinti su įdomia veiklas užsiimančiais žmonėmis, tokiais kaip filmų režisierius Arūnas Matelis ar edukatorė Ernesta Šimkienė, vesianti komiksų dirbtuves”, - kalbėjo M. Gorovniova.

Pernai šis festivalis sulaukė net 4000 lankytojų iš visos Lietuvos, o šiemet dėl masinių renginių ribojimų šis skaičius susitraukia iki 1000. Renginio teritorija bus aptverta, o dalyvių srautas reguliuojamas prie įėjimų. Kadangi festivalis – nemokamas, norintiems sudalyvauti siūloma ateiti anksčiau ir nepalikti teritorijos kaip įmanoma ilgiau, jog neprarastumėte savo vietos. Tikimasi, jog orai leis kuo daugiau užsiėmimų vykti lauke, todėl į visas programoje nurodytas dirbtuves bus kviečiama registruotis iš anksto.

Dalyvių laukia net dvi spalvingos vasaros naktys, kuriose išgirsite tokius muzikos atlikėjus kaip Free Finga, jautì, Aivarask, Mantas Ben, sudalyvausite teatro, dizaino, komiksų, elektroninės muzikos ir kitokiose dirbtuvėse, sutemus žiūrėsite fantastinį filmą, stebėsite dangaus kūnus ir tiesiog smagiai praleisite laiką šiltomis liepos naktimis festivalyje „Vasaros naktys. Mūsų naktys“.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video