Penki 2020m. išleidžiami PC žaidimai, kuriuos privalėsite pažaisti (0)

Publikuota: 2019-10-08 Kategorija: Laisvalaikis
Penki 2020m. išleidžiami PC žaidimai, kuriuos privalėsite pažaisti

Kada kalba pasisuka apie kompiuterinius žaidimus, kai kurie vardai išsiskiria bendrame kontekste. Tam tikros virtualios pramogos savaime pritraukia daugiau susidomėjimo nei kitos. Mes paruošėme jums penkių žaidimų sąrašą, kuriuos kone privalote pažaisti 2020m. Jūsų geriausi nešiojami kompiuteriai ir galingiausi staliniai PC turi būti papildyti šiais žaidimais!

Cyberpunk2077 (balandžio 16d.)

Jeigu teko girdėti daugybę „Metų žaidimo“ titulų gavusią ir kitų apdovanojimų susišlavusią The Witcher žaidimų franšizę, tai Cyberpunk2077 – tų pačių kūrėjų iš kaimyninės Lenkijos darbas. 1988m. kurto stalo žaidimo adaptacija perkels žaidėjus į niūrų Night City miestą, kuriame susikursite savo veikėją ir stengsitės įveikti istoriją. Žaidime gausu kovų bei susišaudymų, įdomių siužeto vingių bei interaktyvių minižaidimų, kurie visad neleis nuobodžiauti. Daug žaidėjų dėmesio sulaukė ir kviestinė žvaigždė, aktorius K.Reeves, kuris suteikė vienam iš žaidimo personažų savo balsą ir atvaizdą. Įdomumo prideda ir tai, kad Cyberpunk 2077 – kaimynų kūrinys. Galbūt jis įkvėps ir vieną iš žaidėjų Lietuvoje pradėti kurti kompiuterines pramogas?

Watch Dogs Legion (kovo 3d.)

Kada vienoje E3 parodoje debiutavo pirmojo Watch Dogs žaidimo pristatomasis filmukas, žiniasklaida ir žaidėjai tiesiog nenustygo savo vietose. Galutinis Ubisoft produktas kiek nuvylė, nes lūkesčiai buvo sukelti nežmoniškai aukštai, tačiau franšizė gyvuoja jau keletą metų ir yra pakankamai komerciškai sėkmingas produktas. Trečioje Watch Dogs dalyje „Legion“, jūs pakliūsite į interaktyvų 2020 metų Londoną, kuriame valdžią perėmė totalią sekimo ir priespaudos politiką propaguojantis rėžimas. Įdomu tai, kad žaidimo pasaulyje yra tūkstančiai unikalių veikėjų. Kiekvieną iš jų galite užverbuoti į hakerių bendruomenę ir su juo žaisti. Tai gali būti iš pirmo žvilgsnio bejėge atrodanti močiutė ar fiziškai pajėgus jaunas „chuliganas“. Tačiau prisirišti prie veikėjo nebus verta. Nors kiekvienas iš jų turės kiek unikalią istoriją bei arką, jeigu žaidime jis mirs, sugrįžti nebebus galima. Jūs pereisite prie kito veikėjo iš savo būrio ir turėsite pratęsti vykdytas užduotis. Išlaisvinkite Londoną!

Age of Empires IV (Dar nepaskelbta tiksli data)

Legendinė strateginių žaidimų franšizė tikrai grįš. Nors dar nepaskelbta tiksli išleidimo data, manoma, kad tai tikrai bus 2020 metų. Fanai tikrai ištroškę atnaujinimų, nes paskutinė serijos dalis (Age of Empires III) dienos šviesą išvydo dar 2005m. Pagal trumpą pristatomąjį filmuką jau dabar galima spėlioti, kad žaidimas bus tikrai įspūdingo dydžio bei turėtų neblogai palepinti strategų mėgėjus.

Marvel‘s Avengers (gegužės 15d.)

Retai atsitinka taip, kad kūrėjai išleidžia filmu arba serialu paremtą gerą žaidimą. Tikėtina, kad šis produktas bus išimtis taisyklei, nes kol kas išleisti žaidimo eigos filmukai tikrai leidžia pajusti tokią pat veiksmo įtampą, kaip ir „Keršytojų“ filmai. Įspūdingai ir detaliai sukurti lygiai, galimybė žaisti su Halku, Geležiniu žmogumi, Toru, Kapitonu Amerika, Juodąja našle ir kitais komiksų herojais labai intriguoja. Gegužės mėnesį pasirodantį žaidimą kuria labai patyrusi Square Enix studija.

Humankind (Dar nepaskelbta tiksli data)

Tai labai unikalus žaidimas, kuris leis patirti, kurti, eksperimentuoti bei keisti istorijos tėkmę. Žaidėjo tikslas – išvesti klajoklių civilizaciją į modernius laikus ir sukurti klestinčias visuomenes. Taktikos, eksperimentavimo, truputėlio sėkmės reikalaujantis žaidimas turi per milijoną civilizacijų šablonų, ant kurių kiekvienas Humankind žaidėjas gali statyti savo pasaulį. Paremtos realiomis visuomenėmis, šios civilizacijos turi išskirtinius aspektus bei bruožus.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą