„Novaturas“ gegužę atnaujins skrydžius į Graikiją (0)

Publikuota: 2021-05-10 Kategorija: Laisvalaikis
„Novaturas“ gegužę atnaujins skrydžius į Graikiją
Rokiškio Sirena nuotr. / Lėktuvo salonas

Vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorių „Novaturas“ nuo gegužės atnaujina skrydžius iš Baltijos šalių į Graikijos salas. 

„Praėjusiais metais atlaisvinus ribojimus Graikija buvo pirmoji šalis, į kurią atostogų liepos mėnesį skrido mūsų keliautojai. Tikime, kad ir šiais metais Graikijos salos sulauks didelio susidomėjimo, ypač Graikijos Havajais vadinama Korfu sala“, – pranešime sakė „Novaturo“ vadovė Audronė Keinytė. 

Didžiausia skrydžių programa suplanuota iš Lietuvos – iš čia lėktuvai kils į Kretos, Rodo, Korfu salas, o nuo rudens – ir į Kefalonijos salą. Daugiausiai skrydžių – keturi per savaitę – vyks į Kretos kurortus, pranešė bendrovė. 

Iš Latvijos gegužę prasidės skrydžiai į Kretą ir Rodą, nuo rudens – į Korfu. Keliautojai iš Estijos nuo gegužės vidurio galės skristi į Kretą ir Rodą, o į Korfu ir Kefaloniją – nuo rudens.

Pasak pranešimo, Graikijos salos visada sudarė didelę „Novaturo“ vasaros atostogų programos dalį. 2019 metais jose atostogavo daugiau nei 35 tūkst. žmonių iš visų Baltijos šalių. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video