Nukentėjusių ir žuvusių keliuose daugėja: nenorintys sumažinti greičio bus privesti susimokėti

Publikuota: 2020-02-23 15:31:06
Grįžti į straipsnį
Komentarai
das
2020-01-23 13:29
Pranešti!
Kiek atsimenu, tai jaunimelis visais laikais skraidydavo. Taip pat, visais laikais kaip buvo taip ir liko, kad skraidymas - greitis didesnis uz vadeliotojo arba uz pesciojo. O vadeliotojas vadeliotojui - ralistas visais laikais. Visais laikais gyvenantiem prie gatves ar prie kelio varuotojai skraido ir neturi reiksmes kokiu greiciu vaziuoja. Bet, anksciau pesteji daugiau saugodavosi ir maziau zioplinedavo. Jau nekalbu apie uzkimstas ausis ausinem ir ismeigtu zvilgsniu i telefona pesciuju perejoj, kur mirksi zelia arba jau dega geltona. O dabar??? Visada kaltas vairuotojas jei zioplys eina ne ta kelio puse arba gyvas lenda po ratais eidamas per kelia net neapsidaires. Susviete, kad jam ten reikia ir pirmyn! O numusus vairuotojas kaltas nes skraido, nors greitis mazesnis nei leistinas. Praeita vasara istrigo vaizdas kaip lekiant greitajai per raudona su svytureliais, blondine ilindusi i telefona vos nepalindo. O kas jai?! Jai gi dega zalia ir princese greitoji turi praleist!
9
1
gal ( to asd)
2020-01-23 11:42
Pranešti!
gal geriau teises lieptu kas 3 metus lieptu per laikit nes kekvieno situacijoje turi ivertint ir vairuotojas ir pestisis kai tam su ju nesimato kai blogas matomumas saugaus eismo laikitys niekas jusu nepasaugos jai patis nesisaugosim okad jau ni laksto tai jau faktas ir keliu eismo taisykliu nesiklaiko reik saugu greiti pasirinkt o ne lekt akis isdeges gavai teises vaziuoji kaip nori turi laikitis ir saugaus eismo Patarlė "Neskubėk ir būsi pirmas"
8
3
to asd
2020-01-23 08:54
Pranešti!
Pritariu 101%.Saugus eismas,pas mus,asocijuojamas su kuo daugiau ribojimu,auganciom baudom,ir tokiais"sedevrais",kaip Kauno-Laisves sankryzos kalneliais,ar panemunelio ziedu.Gatves neapsviestos,salygatviu truksta.Jeigu inzinieriai nesupranta,kaip saugiai daryti kelius ir organizuoti eisma,tegu papraso pagalbos is siaures ar vakaru.O,kai pasiklausai apie ikainius,tai gal kokia "Skanska"pasamdyt.Butu ir pigiau,ir geriau.
8
3
asd
2020-01-22 18:41
Pranešti!
Labai lengva visur įkišti tą greitį ;). Neprižiūrėtas, netvarkingas kelias kuriame įvyksta avarija- vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, nutrenkiamas žmogus neapšviestoje vietoje- vėl vairuotojas nepasirinko saugaus greičio ir tokių įvairių situacijų yra daug daugiau, nors tikrai neteisinu greičio viršijimo.
15
3
Rašyti komentarą