A. Bilotaitė ragina „Regitrą“ per savaitę pašalinti klientų aptarnavimo nesklandumus (5)

Publikuota: 2021-06-01 Kategorija: Aktualijos
A. Bilotaitė ragina „Regitrą“ per savaitę pašalinti klientų aptarnavimo nesklandumus
Rokiškio Sirena nuotr. / Regitra

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė ragina valstybės įmonę „Regitrą“ per savaitę pašalinti klientų aptarnavimo nesklandumus.

„Jau praėjo mėnuo, kai įvesta nauja sistema, bet situacija ir toliau išlieka itin sudėtinga norintiesiems užsiregistruoti ir gauti paslaugas. Vairuotojai negali gaišti valandų valandas eilėse. Suprantama, kad pokyčių mastai dideli, tačiau taip ilgai trunką nesklandumai yra tiesiog netoleruotini, todėl duodama savaitė, o paskui bus atlikti vertinimai ir priimti atitinkami sprendimai“, – antradienį išplatintame pranešime cituojama ministrė.

Nuo praėjusio mėnesio pradžios, siekiant pažaboti šešėlį prekybos automobiliais rinkoje, pradėjo veikti nauja transporto priemonių savininkų apskaitos sistema. Tai reiškia, kad nuo šiol visos šalyje jau esančios transporto priemonės privalo turėti unikalų savininko deklaravimo kodą (SDK).

Anot ministerijos, tai – vienas iš veiksnių, lėmusių eiles „Regitroje“. Tačiau taip pat pabrėžiama, kad įtakos turėjo sezoniškumas bei išaugę klientų srautai dėl buvusių karantino apribojimų.

VRM teigimu, dėl SDK iki rugsėjo bus taikomas tolerancijos laikotarpis, jei asmuo nespėja prievolių atlikti laiku. Kontroliuojančios institucijos sieks ne bausti, o suteikti reikalingą informaciją.

Vis dėlto, kaip nurodo ministerija, nuo gegužės 28 dienos „Regitroje“ buvo pakeista klientų aptarnavimo tvarka – daugiau asmenų, kuriems reikalingos transporto priemonių registracijos paslaugos, aptarnaujami ir be išankstinės registracijos. Toks sprendimas priimtas siekiant efektyviau valdyti klientų srautus ir skubiais atvejais paslaugą jiems suteikti dar tą pačią dieną.

Taip pat didinami „Regitros“ žmogiškieji ištekliai.

Nuo gegužės 19-osios iki 30 dienos išduota 79 tūkst. 914 SDK, iš jų 53 241 išduoti internetu, o 26 673  – „Regitros“ padalinyje.

Iki gegužės 1 dienos „Regitra“ automatiškai suteikė SDK beveik 2 mln. automobilių, esančių Lietuvoje.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video