„Samsonas Rally Rokiškis 2020“ trasoje išvysime ir rokiškietį ūkininką Petrą Šiaučiūną (0)

Publikuota: 2020-07-30 Kategorija: Žmonės
„Samsonas Rally Rokiškis 2020“ trasoje išvysime ir rokiškietį ūkininką Petrą Šiaučiūną
P. Šiaučiūno asmeninio archyvo nuotr. („Knezys photo“) / Lenktynininkai P. Šiaučiūnas ir G. Tarasov

Jau rytoj Rokiškio ir Zarasų rajonų keliuose startuoja dvi dienas truksiančios „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos. Lietuvos, Latvijos ir „Baltic Rally Trophy“ etapus vienijančiame ralyje startuos daugiau nei 80 ekipažų.

Tarp gausaus dalyvių būrio su varžovais savo klasėje rungsis ir rokiškietis ūkininkas Petras Šiaučiūnas. Lenktyninkas važiuos automobiliu „Ford Fiesta R2T“. Kartu su P. Šiaučiūnu ekipaže matysime Grigorij Tarasov (Zarasai). Paskutinį kartą P. Šiaučiūnas dalyvavo ralyje prieš penkerius metus.

Kaip sako pats lenktynininkas, jau seniai norėjosi profesionalesnio važiavimo, todėl kelerius metus kaupė lėšas ir šiais metais lenktyniaus nuomotu automobiliu, bei turės profesionalią aptarnavimo komandą.

Į lenktynių trasą sugrįžta po penkerių metų

Lenktynių trasoje P. Šiaučiūnas ne naujokas. Prieš penkerius metus jau yra dalyvavęs „300 ežerų ralio varžybose“.

„Lenktynių metu vis pavesdavo technika, todėl nusprendžiau padaryti pertrauką. Pastaraisiais metais prisidėdavau prie organizacinių ralio darbų, o šiais metais nusprendžiau, kad jau laikas išbandyti savo jėgas ir lenktynių trasoje“- sako lenktynininkas.

Varžybų metu talkins profesionalų komanda

Pirmą kartą bandom tokią techniką, niekada nesu anksčiau tokia važiavęs. Turim rėmėjų komandą ir pagalbinį aptarnaujantį personalą. Lenktyninį automobilį šioms varžyboms nuomojame kartu su servisu, todėl šiose varžybose galime visas jėgas nukreipti į važiavimą“- nuotaikomis prieš lenktynes dalinosi pašnekovas.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video