„Rokiškio sūrio“ profilaktoriumas – dėmesys žmogui juntamas net smulkiausiose detalėse (4)

Publikuota: 2018-10-22 Kategorija: Žmonės
„Rokiškio sūrio“ profilaktoriumas – dėmesys žmogui juntamas net smulkiausiose detalėse
„Rokiškio sūrio“ archyvo nuotr. / „Rokiškio sūrio“ profilaktoriumo komanda įsiamžino atnaujinto terapinio baseino fone.

„Rokiškio sūrio“ profilaktoriumas atnaujintas! Tokia žinia nustebino ir pradžiugino rokiškėnus. Ne vienas stebisi: kam papildomai investuoti į tai, kas ir taip kokybiška, jauku, gražu, modernu, patogu? Tačiau „Rokiškio sūris“ laikosi pozicijos, kad visose veiklos sferose būtina žygiuoti ne tik koja į koją su laiku, o netgi jį aplenkti. Ne išimtis ir profilaktoriumas: atnaujintos ne tik patalpos, moderni įranga, bet ir paslaugų spektras. Kiekviena, net menkiausia detalė čia liudija dėmesį rokiškėnui, jo poreikiams ir lūkesčiams.
Tuo galėsite įsitikinti patys spalio 23 d. 14-18 val. užsukę į „Rokiškio sūrio“ profilaktoriumo rengiamą atvirų durų dieną.

Dvidešimt penkerių metų
jubiliejui – naujovės
„Esame labai dėkingi „Rokiškio sūrio“ direktoriui Daliui Trumpai už didelį dėmesį ir rūpestį profilaktoriumu“, – sako jo administratorė Elvyra Čypienė. Juk AB „Rokiškio sūris“ padengia net 30 proc. profilaktoriumo paslaugų kaštų, tad ligoniai jiems reikalingas paslaugas gauna labai patraukliomis kainomis (nurodytose kainose ši nuolaida jau atsispindi).
Pašnekovė džiaugiasi: renovacija profilaktoriumui buvo didžiulė dovana 25-ojo gimtadienio proga. Atnaujinta beveik viskas: nuo iškabos iki drabužinių spintelių. O kitą pavasarį profilaktoriumo lankytojai galės grožėtis ir iš naujo sutvarkyta aplinka: šiuo metu kaip tik vyksta jos atnaujinimo darbai.
Žinoma, smalsu pasižiūrėti, kokie pokyčiai laukia už profilaktoriumo durų. Kaip ir teatras, taip ir profilaktoriumas prasideda drabužinėje. O čia – atnaujintos spintelės, klientų patogumui – plaukų džiovintuvai. Atnaujinti ir dušai, kitos higienai skirtos patalpos.  Šalia – modernizuota vertikali vonia, labai svarbus įrenginys pacientų reabilitacijai. Joje rūpestingų specialistų prižiūrimi, lankytojai atlieka individualius mankštų pratimus. Kiek tolėliau – atnaujinta sauna žavi moderniu naujumu, gražiu ir funkcionaliu interjeru.
Garinės pirties melsvas interjeras alsuoja ramybe. Jaukumo įspūdį kuria speciali šviesų technologija.
Šalia – atnaujintas profilaktoriumo terapinis baseinas. Į akis krinta net keturios kineziterapijos procedūroms skirtos gervės. Jos labai reikalingos specialiems stuburo tempimo pratimams. Mat profilaktoriume jau siūloma naujovė: kineziterapijos grupinės mankštos vandenyje. Jas veda patyrusi profilaktoriumo kūno kultūros specialistė, masažistė Diana Kravčenkienė. Mankštų dalyvių laukia naujutėlaitis sportinis inventorius. Ši naujovė, administratorės E. Čypienės teigimu, labai svarbi ir aktuali nūdienos žmogui: juk retas kuris gali pasidžiaugti, kad po darbo nejunta nugaros ar raumenų skausmų. O šios mankštos – puiki sveikatinimo priemonė.
Po visų puikių procedūrų, kaip sako administratorė E. Čypienė, lankytojai nenori iš karto skubėti su reikalais. Kur kas maloniau dar minutę kitą atsipalaiduoti patogiame krėsle, išgerti kavos ar arbatos. Į šiuos lūkesčius taip pat atsižvelgta: lankytojams įrengtas labai jaukus poilsio kambarys. Jame patogūs minkštasuoliai ir sofa, čia pat padėta dalių minkštutėlių apklotų. Čia pat ir aparatas, verdantis skanią kavą, arbatą.

Nepastebima, bet labai svarbu
Ne mažiau atnaujinimų yra nepastebimi profilaktoriumo lankytojo akiai. Tačiau jie labai svarbūs. Jaukumo suteikia atnaujintos šildomos grindys, terapiniame baseine ir vertikalioje vonioje sudėti modernūs filtrai, automatiškai reguliuojamas vandens rūgštingumas (ph) bei chloro kiekis, dezinfekcijai įdiegta ultravioletinių spindulių lempa, automatiškai palaikoma patalpų optimali temperatūra, įrengta moderni recirkuliacinė-rekuperacinė oro padavimo sistema bei ištraukiamoji ventiliacija. Šie atnaujinimai leidžia palaikyti pačius aukščiausius teikiamų paslaugų kokybės standartus.

Lankytojais rūpinasi
profesionali komanda
Kiekvienas profilaktoriumo lankytojas, nepriklausomai nuo to, ar jis yra atsiųstas kurios nors medicinos įstaigos gydytojų reabilitacijai, ar į profilaktoriumą kreipėsi savo nuožiūra ir už paslaugas moka pats, yra priimamas administratorės E. Čypienės ir pirmiausia konsultuojamas čia dirbančių fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų Simonos Janauskienės bei Artūro Valiulio. Jie ir patars, kokios procedūros ar jų deriniai reikalingi, kaip tinkamai jas atlikti, kokio rezultato galima tikėtis.
Su jų nukreipimu lankytojas keliauja į rūpestingos profilaktoriumo komandos rankas: priklausomai nuo procedūrų pobūdžio, juo rūpinasi masažuotoja-kūno kultūros specialistė D. Kravčenkienė, fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytoja Rima Švedarauskienė, kineziterapeutas Juozas Karka, ergoterapeutė Rima Paliūnienė, psichologė Lina Maldūnienė. Viso šio paslaugų komplekso švara ir jaukumu rūpinasi valytoja Gailutė Valeikienė.

Patogi ir paklausi paslauga
Naudotis profilaktoriumo paslaugomis galima dviem būdais: arba gauti gydytojo siuntimą ambulatorinei reabilitacijai (tuomet už paslaugas mokės Valstybinė ligonių kasa, gali būti suteikiamas 15 d. nedarbingumo pažymėjimas). Taip pat, jei norite paslaugomis naudotis be siuntimo, arba jas padovanoti savo artimam žmogui, galite rinktis vieną iš penkių paslaugų komplektų arba pavienes procedūras.
Valstybinės ligonių kasos apmoka judamojo ir atramos aparato ambulatorinės reabilitacijos paslaugas. Profilaktoriume teikiamos ir neurologijos tipo reabilitacinės paslaugos. Tačiau dėl biurokratinių nesklandumų šiuo metu Valstybinė ligonių kasa jų neapmoka.
Jei lankytojas pasirinks mokamų paslaugų kelialapį, kainuojantį 155 Eur, tuomet jam taip pat gali būti suteikiamas 15 d. nedarbingumas.
Lankytojų gausa liudija: profilaktoriumo paslaugos labai patrauklios. Juk sveikatingumo paslaugos teikiamos čia pat, gimtajame mieste, taigi jomis galima naudotis neatsitraukiant nuo namų, šeimos, darbo. Lankstus klientų aptarnavimo laikas leidžia efektyviai planuoti procedūras. Be to, taupoma maitinimo, apgyvendinimo išlaidos, kurių, be abejo, prireiktų vykstant ambulatorinės reabilitacijos paslaugų į kitą miestą.
Lankstus paslaugų sąrašas leidžia kiekvienam pasirinkti profilaktoriumo paslaugas pagal norus ir kišenę.
Detaliau su paslaugomis, jas teikiančias specialistais galėsite susipažinti profilaktoriumo atvirų durų dieną – spalio 23 d. 14-18 val.

 

„Rokiškio sūrio“ profilaktoriumo darbo laikas:

10-18 val.

Ligonių priėmimas:
10-16 val.

Administratorės darbo laikas
8-16 val.

Dėl informacijos apie
teikiamas paslaugas
ir registracijos  kreipkitės tel.
8-458-55271
8-610-17328

 

„Rokiškio sūrio“ profilaktoriumo
gydomųjų paslaugų kompleksai

1 komplektas:
Masažas – 5 vnt.
Povandeninis masažas – 5 vnt.
Kineziterapija baseinėlyje – 10 vnt.
Elektros procedūros – 10 vnt.
Kaina su PVM – 105 Eur.

2 komplektas:
Povandeninis masažas – 5 vnt.
Šarko dušas – 5 vnt.
Cirkuliacinis dušas – 5 vnt.
Kineziterapija baseinėlyje – 10 vnt.
Kaina su PVM – 87,50 Eur.
3 komplektas:
Masažas – 5 vnt.
Povandeninis masažas – 5 vnt.
Elektros procedūros – 10 vnt.
Kaina su PVM – 70 Eur.

4 komplektas:
Masažas – 5 vnt.
Povandeninis masažas – 5 vnt.
Kineziterapija baseinėlyje – 5 vnt.
Kaina su PVM – 52,50 Eur.

5 komplektas:
Masažas – 5 vnt.
Povandeninis masažas
arba Šarko dušas – 5 vnt.
Kaina su PVM – 35 Eur.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą