Rokiškio policijos komisariate – dvejopos nuotaikos: išlydėtas senasis ir sutiktas naujasis komisariato viršininkas (foto) (5)

Publikuota: 2019-02-01 Kategorija: Žmonės
Rokiškio policijos komisariate – dvejopos nuotaikos: išlydėtas senasis ir sutiktas naujasis komisariato viršininkas (foto)
Monikos Meilutės nuotr. / E. Šopis sveikina R. Čepulį

Penktadienį Rokiškio rajono policijos komisariate – išlydėtuvių ir sutiktuvių popietė. Komisariatą po penkerių tarnybos metų palieka viršininkas Eugenijus Šopis, kuris nuo šiol vadovaus Pasvalio rajone esančiame policijos komisariate. Į jo vietą žengia jau buvęs Anykščių policijos komisariato vadovas Rimantas Čepulis.

Išlydėti – liūdna

Liūdnų ir tuo pačiu džiugių nuotaikų pritvindytoje salėje išlydėtuvės ir sutiktuvės prasidėjo iškilmingai: ant scenos žengusi Juodupės gimnazijos mokinė nuostabiu balsu žavėjo salėje sėdinčius pareigūnus bei svečius. Po mažos šventinės įžangos veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Jolita Baltrūnienė skaitė sveikinimą komisariatą paliekančiam vadovui.

Į renginį atvykęs Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Egidijus Lapinskas garsiai prisiminė, kaip prieš penkerius metus, vasario 3 dieną į rajono policijos komisariato viršininko postą atėjo E. Šopis. “Atrodo, taip neseniai ta vasario 3-ioji buvo,” – kalbėjo jis. E. Lapinskas penkerius metus komisariatui vadovavusiam E. Šopiui negailėjo ir pagyrų: „Tai vadovas, kurio nesinorėtų prarasti. Jis įnešė nemažai gerų darbų, gerų idėjų į Rokiškio policijos komisariatą. Manau, kad tai jaučia ir savivalda, ir gyventojai, ir kolegos“.

Savo kalboje E. Lapinskas pabrėžė, kad nors išlydėti E. Šopį – liūdna, „jis niekur nedingsta“. „Eugenijus (Šopis,- aut. past.) keliauja į Pasvalio policijos komisariatą. Manau, jam tai išeis į naudą – bus arčiau važinėti,“ – juokavo E. Lapinskas. Nutilus salėje pasklidusiam juokui E. Lapinskas pratęsė komplimentų laviną dėkodamas už visus atliktus darbus, džiaugėsi, kad E. Šopis „buvo toks vadovas, kuris problemas sprendė pats, sugebėdavo sudėlioti sprendinius visose situacijose“, linkėjo sveikatos ir ištvermės bei įteikė medalį.

Po dešimtmečio – atgal į Rokiškį

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas viešai pristatė E. Šopį pakeičiantį R. Čepulį. „Jis (R. Čepulis,- aut. past.) nėra visiškai svetimas Rokiškio kraštui – jis čia tarnavo prieš dešimtmetį. Jis yra patyręs vadovas, sistemoje tarnaujantis jau 25 metus, 10 metų buvo Anykščių policijos komisariato viršininkas, pasižymėjęs tvarkingumu ir teisingumu,“ – kalbėjo E. Lapinskas. Pastarasis pridūrė, jog tikisi, kad R. Čepulis gerąsias savybes atneš ir į Rokiškio komisariatą, plėtos bendradarbiavimą bei ras kalbą su darbuotojais.

Prie tribūnos žengęs naujasis Rokiškio rajono policijos komisariato viršininkas nesibodėjo ne tik prisipažinti, kad viduje kirba jaudulys, tačiau ir pajuokauti apie asmeninį gyvenimą, atviravo apie ką tik paliktą viršininko postą Anykščiuose. „Šiandien su kolegomis kalbėjom, kad tie 10 metų prabėgo kaip 10 dienų. Per tą laiką keitėsi policija ir viduje, ir išorėje, ir mąstyme, ir aptarnavime. Buvo labai įdomūs ir darbingi metai,” – kalbėjo R. Čepulis. Pastarasis pridūrė, kad labai tikisi sklandaus bendradarbiavimo su vietos savivalda, šaunaus komandinio darbo.

Prisiminimais dalijosi ir postą paliekantis E. Šopis, kuris teigė, jog į Rokiškį taipogi atvyko su nerimu. “Ačiū savo kolektyvui, vietos bendruomenei,” – atsisveikindamas sakė E. Šopis. Jis naujajam viršininkui “padovanojo” kabineto, automobilio raktus bei Rokiškio rajono žemėlapį su lankomų vietovių sąrašu.

Sveikinimų netrūko

Tiek išeinantį E. Šopį, tiek ateinantį R. Čepulį sveikino ir linkėjimus dalijo veiklos skyriaus viršininkas Robertas Krasauskas ir reagavimo skyriaus viršininkas Virginijus Andrijauskas – jie E. Šopiui įteikė Rokiškio dvaro paveikslą. R. Krasauskas patikino, kad prie šio paveikslo kūrybinio proceso prisidėjo visi kolektyvo nariai. E. Šopį ir R. Čepulį pasveikinti atvyko rajono politikai, visi seniūnijų seniūnai, rajono teisėjos, jaunieji šauliai ir kiti.

“Ne ginti, ne saugoti, o padėti. Pavargusiems kolegoms masažą padaryti… – visų seniūnų vardu juokavo Rokiškio kaimiškosios seniūnijos seniūnė Dalia Janulienė įteikdama… spygliuotą vėzdą, - Linkime, kad šis daiktas būtų tik šiek tiek apdėvėtas, žinoma, nuo masažų pavargusiems pareigūnams”.

Po sveikinimų ir gražių linkėjimų visi susirinkę neskubėjo palikti policijos komisariato salės – nesikuklino šnekučiuotis ir vaišintis vaišėmis.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video