Kraštietis Andrius Matulis dėl kilnaus tikslo baidare plauks 3500 kilometrų (video) (7)

Publikuota: 2021-04-07 Kategorija: Žmonės
Kraštietis Andrius Matulis dėl kilnaus tikslo baidare plauks 3500 kilometrų (video)
Asmeninio archyvo nuotr. / Kraštietis Andrius Matulis dėl kilnaus tikslo baidare plauks 3500 kilometrų

Istorija mums parodė, kad drąsa gali būti užkrečiama, o viltis gali prikelti gyvenimui! Rokiškyje gimęs ir augęs, o šiuo metu gyvenantis Klaipėdoje, Andrius Matulis ir projekto „The Hero Inside“ organizacinė komanda yra įsitikinę, jog kartais vienintelis dalykas, kurio reikia, kad paskatintume progresą, yra uždegantis pavyzdys. Taigi šių metų birželio 1-ąją Andrius leidžiasi į kelionę, kuri drąsiai gali būti vadinama gyvenimo iššūkiu – nuplauks 3 500 kilometrų baidare ilgiausiu nepertraukiamu Europos vidaus vandenų maršrutu nuo Šiaurės iki Juodosios jūros, o 1 100 iš jų bus plaukiami prieš srovę. Ko siekiama tokiu ambicingu sau mestu iššūkiu? Parodyti pavyzdį jaunimui, kad nėra neįgyvendinamų svajonių.

Labai dažnai jaunimas sako, kad uostamiestis ir kiti Lietuvos kraštai jaunam žmogui tobulėti, semtis patirties ir aktyviai veikti nėra tinkamiausia terpė… Bet juk keikti tamsą yra kur kas lengviau, negu uždegti vieną lemputę! Kartais norint veikti ir siekti, pirmiausia reikia pasidomėti, kas vyksta aplink. Savęs paieškos neturi trukti visą gyvenimą, savąjį herojų reikia susikurti. Tad „The Hero Inside“ organizacinė komanda nori ne tik įkvėpti jaunimą veikti ir stiebtis savo tikslų link, bet taip pat suteikti realią galimybę motyvuotam jaunimui kryptingai tobulėti ir ugdyti geriausias savo savybes, įgyvendinant pačias nerealiausias svajones! Projekto „The Hero Inside“ organizacinė komanda įsteigė fondą, į kurį iš rėmėjų surinktos lėšos bus skirtos 6 stipendijoms jaunuolių projektų / idėjų / iniciatyvų įgyvendinimui. Rėmėjais gali tapti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys, į fondo sąskaitą pervesdami savo finansinį indėlį. Indėlio dydis – vienas, dešimt ar daugiau eurų – nėra taip svarbu, kaip noras prisidėti prie jaunimo įveiklinimo.

Kandidatuoti į šešias stipendijas gali visi Lietuvoje gyvenantys 13–33 metų jaunuoliai, kurie turi idėjų, kaip šį pasaulį padaryti geresne vieta gyventi! Jaunuolių siūlomi projektai / idėjos / iniciatyvos turi būti priskirti vienai iš 5 sričių – verslumas, menas ir kultūra, socialinė komunikacija, sportas, technologijos. Šešta sritis paliekama neapibrėžta projektui / idėjai / iniciatyvai, kuris (-i) paliks didžiausią įspūdį ir galimai sukurs didžiausią vertę visuomenei ar konkrečiai jos grupei, tačiau jo (-s) nepavyktų priskirti nė vienai iš anksčiau nurodytų 5 sričių. Kiekvieno iš šešių jaunuolių projektui / idėjai / iniciatyvai įgyvendinti bus skirta vienoda suma, o jos dydis priklausys nuo į fondą surinktų lėšų.

Norėdami kandidatuoti į stipendiją, pirmiausia jaunuoliai iki šių metų balandžio 30 dienos turi užpildyti anketą https://forms.gle/68BJvPpDVmWJdhdF9 ir atsiųsti „The Hero Inside“ organizacinei komandai video, kuriame papasakotų ar kita forma pristatytų savo idėją / projektą / iniciatyvą. Atrinktus jaunuolius organizacinė komanda pakvies susitikti gyvam pokalbiui, nes be galo nekantrauja susipažinti! 

Vienas žymiausių karo vadų istorijoje yra tvirtinęs, jog jis arba suras kelią, arba jį sukurs pats. Taigi „The Hero Inside“ organizacinė komanda palengvina užduotį Lietuvos jaunimui – kelio jiems kurti nereikės, svarbiausia tinkamai išnaudoti suteiktą galimybę. Organizacinė komanda tiki, kad Andrius savo plaukimo baidare odisėja paskatins jaunus žmones nebijoti įgyvendinti savo svajonių, kad ir kokios jos kartais atrodytų tolimos ir nepasiekiamos – juk sėkmė nekalba apie finansus, ji kalba apie pokytį, kurį atnešei į kitų gyvenimus.

Išsami informacija apie projektą:

https://www.facebook.com/333379417360670/posts/723937578304850/?d=n

 

Norintiems prisidėti prie fondo ir jaunimo tikslų įgyvendinimo:

Asociacija The Hero Inside

LT667300010166561545 (AB „Swedbank“)

Paskirtis: Jaunimo stipendijoms

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video