Kas tu? Kaip tau? Svečiuose Vitalijus Jocys (video) (4)

Publikuota: 2021-06-22 Kategorija: Žmonės
Kas tu? Kaip tau? Svečiuose Vitalijus Jocys (video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Vitalijus Jocys

Šį kartą kalbėjausi su ypatingu žmogumi. Jis visuomet gerai nusiteikęs, švytintis, veržlus, į pasaulį žvelgiantis plačiai atmerktomis akimis. Niekada neteko matyti Vitalijaus liūdno, o juk gyvenime visko būna...

Pandemijos poveikis išvijo Vitalijų į mišką, į gamtos prieglobstį, kur jis tarsi Balzakas suprato gamtos įtaką žmogaus gyvenimui. Manau, kad virusinio laiko dovana jam bus labai prasminga.

Šios asmenybės gyvenimas – amžinas degimas. Kalbėdamas su pašnekovu jutau džiaugsmą ir pasididžiavimą savo veikla ir darbais. Vitalijui duotas Rokiškio baseino vadovo vairas- tai lyg šūvis į dešimtuką.

Jis jaučiasi atsakingas už sveikas rokiškėnų pramogas, todėl jam svarbu pabendrauti su kiekvienu klientu, išgirsti jų poreikius ir priimti tinkamus sprendimus. Begalinė pagarba ir meilė savo darbuotojams duoda rezultatus. Manau, kad kiekvienas žmogus galėtų tik svajoti, kad jo vadovas būtų toks kaip Vitalijus. Taip gyvendamas jis ir pats tampa laimingas. Žmonės dėkingi jam už nuostabią poilsio ir sveikatingumo oazę.

Neseniai teko bendrauti su jaunuoliu, grįžusiu ir Anglijos, senos kapitalistinės ir turtingos valstybės. Jis pasakojo, kad net prestižiniuose Anglijos baseinuose nematė tokios švaros, o jau dirbame trečius metus.

Planų Vitalijus turi dar penkeriems metams į priekį, pirmais darbo metais sukūrė batutų parką ant mūsų ežero. Šiais metais džiugins dar viena sportine pramoga. Mes visi su dideliu džiaugsmu ir pasitikėjimu ir toliau laukiame šio žmogaus naujų idėjų. Tad ir sekmadienio popietę praleiskite su mumis!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video