Kas tu? Kaip tau? Svečiuose Kęstutis Matelis (video) (2)

Publikuota: 2021-03-09 Kategorija: Žmonės
Kas tu? Kaip tau? Svečiuose Kęstutis Matelis (video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Antanas Vagonis ir Kęstutis Matelis

Vienas iš linksmiausių pokalbių įvyko su humoro laidos „Nosis” žvaigžde – Raimundėliu. Kęstutis Matelis pragyveno įdomų ir labai sudėtingą gyvenimą.

Nuo vaikystės patyręs daug sunkių išbandymų, nors dauguma žmonių mato tik fasadinį vaizdą, kuris pilnas gyvenimo džiaugsmo, humoro ir šmaikštumo.

Bendraujant su šiuo žmogumi sunku sustoti, tema gena temą ir matosi koks sudėtingas šio žmogaus gyvenimas. Iš šio jo jaučiasi begalinė meilė mūsų krašto žmonėms, gamtai ir šeimai. Jo gyvenimas vertas knygos. Gal ir kas nors parašys apie Kęstutį knygą, apie tai kaip žmogaus vidinė charizma, noras būti scenoje, gali suformuoti brandžią asmenybę. Manau, kad tai meno jėga. Menas užaugina žmogų, suformuoja vertybes. Gal atsiras žmonių kurie paskys, kad juokinti žmonės yra lengvesnis menas, negu kurti tragedijas?

Tiesa yra tokia, kad visos žmogaus emocijos svarbios, o šypsena ir juokas pati svarbiausia ir reikalingiausia žmogaus emocija. Humoro jausmas mus atskira nuo gyvulio. Iš Kęstučio mes galime išmokti džiaugtis tuo, ką turime, džiaugtis tuo gyvenimu, kurį mums dovanoja likimas, o likimas šį žmogų mylėjo ir padovanojo visas svajones, kurias jis sugalvojo vaikystėje. Gero klausymo.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video