Kas tu? Kaip tau? Svečiuose Justinas Krisiūnas (video) (1)

Publikuota: 2021-05-23 Kategorija: Žmonės
Kas tu? Kaip tau? Svečiuose Justinas Krisiūnas (video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Justinas Krisiūnas

 

Susitikimas su Lietuvos kino ir teatro režisieriumi, scenaristu, prodiuseriu Justinu Krisiūnu – didelė ir prasminga šventė. Šventė kiekvienam jo draugui, šventė kiekvienam rokiškėnui.

Mes didžiuojamės Justinu. Žinoma, kad mes prisiimame nuopelnus, kad užauginome šį žmogų. Juk jis vaikščiojo mūsų miesto gatvėmis, kurias paklojo mūsų statybininkai.

Tai mūsų mokyklų mokytojai jį išmokė abėcėles, tai mūsų „bachūrai“ jį supažindino su gatvės menu. Taigi, Justinas mūsų užaugintas vaikas…

Gimtinė visada džiaugiasi savo sūnų ir dukrų pasiekimais ir liūdi, kada juos užklumpa negandos ar nesėkmės. Kai darai didelius darbus, pavyduolių visuomet atsiras... Ne išimtis ir šis jaunas, talentingas ir nepaprastai drąsus žmogus.

Tegul visi žino, kokį užnugarį turi šis kino ir teatro režisierius, scenaristas, prodiuseris, išsiveržęs iš saviveiklinio teatro į kino vandenis...

Kaip sakė Mikė Pūkuotukas: „Kokia nauda iš visokių potvynių ar kitokių įdomių dalykų, jei neturi su kuo apie juos pasišnekėti…“ Ir pasišnekėjome. Pasišnekėjome apie viską: apie sėkmės kainą, apie vaikystės pokštus, apie atsakomybę ir avantiūristinį ryžtą. Kalbėjome apie žmones, menininkus, kurie mus augina.

Svarbu kalbėti ne tik apie tai, ką prarandame, kokias darome klaidas, bet labai svarbu suprasti ir pasidžiaugti tuo, ką gavome. Man Justinas pasirodė laimingas, nors ir pavargęs. Ne kartą nesėkmių parplukdytas, bet vėl ir vėl kylantis. Valanda prabėgo nepastebimai, net santūrusis Simonas pasakė, kad pokalbis buvo geras! Tad gero klausymo ir Jums!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video