Kas tu? Kaip tau? Svečiuose Dalia Varnaitė (video) (0)

Publikuota: 2021-06-27 Kategorija: Žmonės
Kas tu? Kaip tau? Svečiuose Dalia Varnaitė (video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Dalia Varnaitė

Dalia vis klausinėjo, kodėl aš sakau, kad ji ypatinga? Ji vis kartojo: „Aš tokia kaip visi. Aš gyvenu su savo džiaugsmais ir su savo liūdesiu.”

Taip, iš pirmo žvilgsnio gali pasakyti, kad tai jauna moteris, kuri lyg ir niekuo neišsiskiria iš minios, tačiau pažvelgus giliau, pabendravus su šiuo žmogumi, pamatai kokia didybė slypi šioje asmenybėje. Koks joje gyvena ypatingas savo kūrybos suvokimas!

Ją siutina tai, kad papuošalas pagamintas Japonijos imperatorienei ar šalies prezidentei dulkės dovanų spintoje. Dalios papuošalai turi nešti šilumą ir tą meilės užtaisą, kuris yra užkoduotas kiekviename papuošale.

Gamindama papuošalą ji būtinai turi pabendrauti su papuošalo nešiotoju, suprasti ir pajusti jo dvasią ir tik tada papuošalas padarys žmogų laimingu.

Ji labai paprastai ir užtikrintai savo gerąją energiją dalina mums visiems. Visiems, kurie turi laimės prisiliesti prie Dalios kūrybos jaučiasi pakylėti. Dalią gyvą, o ne mirusią pripažino žmonės kaip įdomią ir talentingą menininkę. Tai įsivaizduokime, kokie vertingi jos papuošalai bus po mirties… Atsiprašau už išsireiškimą, bet kaip tik šiuo metu atklydo tokia makabriška mintis…

Juvelyro darbas labai sunkus ir atsakingas, vienas neatsargus judesys ir brangus brangakmenis gali suskilti. Dalia turi savo stilių, nesunku jį atpažinti, tačiau kiekvienas jos kūrybos laikotarpis turi savo subtilius atspalvius. Todėl man ir atrodė, kad ji ypatinga. Ypatinga savo talentu, savo gebėjimu įkvėpti metalui ar brangakmeniui dvasią. Man Dalia yra gerasis burtininkas, kuris neturi savo mokinių, o savo gebėjimą žada nusinešti anapus... Paklausysite ir įsimylėsite Dalią Varnaitę!

Dalintis naujiena

Sponsored Video