Kas tu? Kaip tau? Svečiuose Alicija Matiukienė (video) (6)

Publikuota: 2021-03-16 Kategorija: Žmonės
Kas tu? Kaip tau? Svečiuose Alicija Matiukienė (video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Alicija Matiukienė

Baigėsi susitikimas… Po jo Alicija išsitarė, kad tik antrą kartą gyvenime turėjo pokalbį apie ją pačią, o ne apie nuveiktus darbus, pasiekimus, uždirbtus pinigus ar parašytus straipsnius.

Mūsų projektas tuo ir ypatingas, kad čia svarbus pats pašnekovas su savo istorija. Čia išsirutulioja padarytos klaidos ir ženklai, kurie pakeičia mūsų gyvenimus. Žmonės, kuriuos mes sutinkame, bandome suprasti, kodėl taip įvyko? Kokie pokyčiai mums padeda, o kokie mus naikina? O svarbiausia, ką iš šių istorijų gauna klausytojas? Ar mes dar galime pasielgti taip, kaip mano pašnekovė ir tapti panašiu ar panašia į ją?

Paprastos, kuklios mergaitės gyvenimas lyg ir niekuo neišsiskyrė iš kitų, tačiau jau vaikystėje matėsi kantriai siekiančio savo tikslo žmogaus užuomazgos. Ji turi begalinę ištvermę ir kantrybę. Ši moteris gali įsimylėti ir niekada apie tai nepasakyti mylimajam.

Bibliotekininkė – herojiška specialybė. LR Prezidentas Gitanas Nausėda Aliciją apdovanojo ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi. Nuo šiol ji galės pasipuošti savo šventines sukneles.

Kaip nueiti tokį kelią ir tai pasiekti, išgirsite paklausę mūsų pokalbį.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video