Kas tu? Kaip tau? Svečiuose Aleksandras, pabėgėlis iš Baltarusijos (video) (8)

Publikuota: 2021-04-19 Kategorija: Žmonės
Kas tu? Kaip tau? Svečiuose Aleksandras, pabėgėlis iš Baltarusijos (video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Aleksandras, pabėgėlis iš Baltarusijos

 

Šiandien kalbėjomės su mūsų kaimyninės valstybės piliečiu Aleksandru – šalies atstovu, kur šiuo metu vyksta kova už demokratiją, kova prieš vieno diktatoriaus valdžią, persunkta korupcija ir brutalia jėga.

Norėjosi bendraujant suprasti, kas tai per šalis, kokie žmonės ir kokie įvykiai pakeitė jų mąstyseną. Po šio pokalbio dar kartą supratau, kokie mes esame laimingi, gyvendami savo šalyje. Kaip svarbi mums yra mūsų šalies istorija, laisvės kovų kelias, nors geografiškai gyvename labai panašioje vietoje, tačiau tai visiškai kitokia šalis.

Norėjosi pamatyti tą šalį paprasto žmogaus, kovojančio už savo laisvę, už savo vaikų kitokį gyvenimą, akimis. Šiandien Baltarusijos laukia ilgas ir sunkus kelias – ne tik nuversti diktatorių, bet ir išlaikyti savo laisvę ir nepriklausomybę, išmokti didžiuotis savo šalimi.

Aš tikiu, kad šie žmonės sugebės nusimesti diktatoriaus ir Rusijos priespaudos jungą, o mes turime jiems padėti. Žmonės turi vieni su kitais bendrauti, kokie vadai bevaldytų šalį. Valstybėje pats didžiausias turtas – žmonės.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video