Gyvūnų globos namams Rokiškyje pritaria bene visi internautai (3)

Publikuota: 2018-06-28 Kategorija: Žmonės
Gyvūnų globos namams Rokiškyje pritaria bene visi internautai

Benamių gyvūnų problemą – jau ne vienerius metus klestinti visos Lietuvos bėda. Nors sprendimų šiai problemai ieškota įvairių, deja, gyvūnų prieglaudos netuštėja, o gatvėse pastebimi benamiai šunys ir katės drasko ne vieno stebėtojo širdį.

Rokiškio rajone benamiai gyvūnai taipogi ne mažiau opi problema: po balkonais gyvenančių katinėlių skaičius šiltuoju metų laiku daugėja taip pat sparčiai kaip ir gatvėmis lakstančių šunų. O ką jau kalbėti apie išmestus, atvežtus ir paliktus naminius gyvūnus?

Prieš keletą metų Rokiškyje netilo kalbos apie žadamus atidaryti gyvūnų globos namus, tačiau laikui bėgant kalbos nuslūgo, o globos namai ir teliko gyvūnų mylėtojų svajone.

Norėdama išsiaiškinti skaitytojų nuomonę, „Rokiškio Sirena“ Facebook paskyroje paskelbė balsavimą „Ar Rokiškio rajone reikalingi gyvūnų globos namai?“. Balsavimas susilaukė didžiulio skaitytojų dėmesio – žmonės ne tik spaudė „Taip“ ir „Ne“ balsavimo laukelius, bet ir reiškė nuomonę komentaruose.

Viso balsavime dalyvavo 693 žmonės, iš kurių net 96% (665 balsavusieji) teigė, jog gyvūnų globos namai Rokiškio rajone – privalomi ir tik 4% (28 balsavusiųjų) pasisakė prieš. Pastarųjų pasisakymų komentaruose neatsirado.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video