Balsavime paaiškėjo, kad dūmų detektorių dar neįsirengė beveik pusė rokiškėnų (0)

Publikuota: 2018-08-28 Kategorija: Žmonės
Balsavime paaiškėjo, kad dūmų detektorių dar neįsirengė beveik pusė rokiškėnų

Norint sumažinti gaisrų skaičių, nuo gegužės mėnesio Lietuvoje įsigaliojo reikalavimas namuose įsirengti dūmų detektorius ir, nors reikalavimas veikia jau 4 mėnesius, detektoriai aptinkami tik trečdalyje būstų – tai tik du kartus didesnis skaičius, negu buvo metų pradžioje: Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Valstybinės priešgaisrinės priežiūros organizavimo skyriaus viršininko Aurimo Gudžiausko teigimu, metų pradžioje gyventojus lankę ugniagesiai fiksavo, kad dūmų detektorius turėjo 16 procentų gyventojų.

„Lūkestis buvo panašus, neturėjome iliuzijų, kad visi šimtas procentų gyventojų juos iš karto puls įsirenginėti, tačiau dirbsime ir toliau tuo klausimu. (...) Tikimės bent 50 proc. bus iki pabaigos metų. Toks skaičius tikrai patenkintų lūkesčius“, – sakė jis.

Norėdami išsiaiškinti skaitytojų nuomonę „Rokiškio Sirena“ Facebook paskyroje paskelbėme balsavimą  „Ar jau įsirengėte dūmų detektorius savo būste?“. Viso balsavime dalyvavo 171 žmogus, iš kurių 55% (94 balsavusieji) teigė, jog dūmų detektorius jau įsirengė, o 45% balsavusiųjų (77 žmonės) į klausimą atsakė neigiamai.

2017 metais namuose nakties metu žuvo 54 žmonės, detektoriai būtų galėję išgelbėti jų gyvybes. Rūpinkitės savo saugumu.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video