Xenon lemputės – brangesnės. Ar jos vertos savo investicijos? (2)

Publikuota: 2020-01-20 Kategorija: Verslas
Xenon lemputės – brangesnės. Ar jos vertos savo investicijos?
Automobilis

Kadangi šiais laikais apie auto įvykius girdime beveik kasdien, natūralu, kad transporto priemonių savininkai domisi inovacijomis, kurios padeda užtikrinti kur kas saugesnį kasdieninių atstumų įveikimą. Saugumą apima skirtingi elementai, kurie atsakingi ir už skirtingas funkcijas.

Šįkart norime pakalbėti apie apšvietimą, kuris dažnai pernelyg nuvertinamas ir net pamirštamas kaip vienas svarbiausių veiksnių, kuris gali užtikrinti saugumą kelyje.

Gera sistema – geras matomumas

Geras matomumas kelyje net ir blogomis oro sąlygomis gali garantuoti, kad ne tik puikiai matysite kitus kelių eismo dalyvius, tačiau taip pat ir pats būsite gerai matomas. Ne veltui ekspertai skatina įprastas lemputes keisti Xenon, kurios ne tik ilgiau tarnauja, tačiau ir apšviečia kelią iki 3 kartų geriau.

Xenon lemputės užtikrina ne tik gerą matomumą, tačiau padeda išvengti akių nuovargio, kuris dažniausiai kankina ilgų kelionių metu, taip pat, prastomis oro sąlygomis, nakties metu. Pavargusios akys apsunkina matomumą, o taip vairuotojas tampa grėsme tiek sau, tiek kitiems.

Lempučių priežiūra ir funkcionalumas

Norėdami būti tikri, kad lemputės veikia puikiai ir tamsiuoju paros metu pavyks gerai matyti kelią – turite reguliariai tikrinti apšvietimą. Suprantama, kad daugelis vairuotojų to vengia, paprasčiausiai pamiršta.

Papildomai apsaugai verta rinktis ilgiau tarnausiančias ir mažiau priežiūros reikalaujančias lemputes. Pavyzdžiui, geras pasirinkimas yra D1S Xenon lemputės, kurios veikia net iki 7 kartų ilgiau nei įprastos. Tai iš vairuotojo reikalauja mažiau pastangų, tačiau užtikrina, kad jis bus saugus kelyje net ir labai blogomis sąlygomis.

Ekologiška bei ekonomiška

Kadangi šiais laikais labai daug kalbama apie ekologiją, net priimami įstatymai, kurie susiję su auto tarša, natūralu, kad kiekvienas atsakingas vairuotojas taip pat turėtų rinktis įrangą, kuri yra draugiška aplinkai.

Vėlgi, Xenon lemputės pasižymi kur kas inovatyvesnėmis savybėmis nei tradicinės. Jos tik šviečia, tačiau nešildo oro, tad kuriamos draugiškos aplinkai. Taip veikdamos jos reikalauja kur kas mažiau energijos, tad žmogui gali net sutaupyti kuro, už tą patį, konkretų kiekį degalų nuvažiuoti ilgesnį atstumą.

Xenon lemputės, LED numerių apšvietimas ir kitos panašios transporto priemonės dekoro bei papildomo saugumo bei funkcionalumo priemonės gali užtikrinti, kad būsite kur kas saugesnis kelių eismo dalyvis. Turite tuo pasirūpinti pats.

 

Užs. 0922.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą