Verslo dovanų idėjos (0)

Publikuota: 2019-11-14 Kategorija: Verslas
Verslo dovanų idėjos
Market Rats nuotr. / Dovanos

Verslo dovanos - neatsiejama verslininkų santykių palaikymo dalis. Jos perkamos ne tik prieš įvairiausias šventes, tačiau ir užbaigus kokį nors sandorį, norint parodyti, kad verslo partneris Jums yra svarbus. Verslo dovanų įteikimas, tam tikra prasme, yra etiketo dalis, tad visada mintyse ir stalčiuje siūlome turėti dovanų galimybes, kad staiga jų prireikus - turėtumėte.

O kas padės “pataikyti į taktą” ir parodyti kolegai, kad jis Jums svarbus?

Raštinės reikmenys yra viena populiariausių dovanų verslo kolegoms bei darbuotojams. Kodėl? Nes tai - ne tik stilinga, tačiau ir praktiška dovana, kuri bus naudojama ir taip primins dovanos teikėją. Puikus pasirinkimas yra rašikliai, kurie graviruoti įmonės vardu, taip pat, užrašų knygos, darbo kalendoriai ir t.t.

Galintiems išleisti kiek didesnes sumas - puikus pasirinkimas yra elektroninė knygų skaityklė. Vėlgi, tai yra praktiška dovana, todėl - vertinga. Perkant didesnius kiekius dažniausiai skaityklėms taikomos nuolaidos, tad puikus būdas sutaupyti ir po ranka visada turėti originalią dovaną. Skaityklių nugarėles taip pat gali puošti Jūsų įmonės logo lipduko pavidalu.

Rūšinė kava, arbata arba užkandžiai - dar viena gana populiari dovana. Ji dažniausiai teikiama užsienio svečiams, kurie mielai susipažįsta su lietuviškais skoniais. Tiesa, tokia dovana turi galiojimo laiką, tad įteikite atsakingai.

Dar vienas puikus pasirinkimas yra įvairūs priedai prie kompiuterio. Verslininkai ir išmaniosios technologijos yra neatsiejamos vienos nuo kito. Tiesa, reikia investuoti daugiau, kad įsigyta produkcija būtų tikrai kokybiška ir naudojama. Puikus pasirinkimas yra Bluetooth pagalba veikiančios pelytės, taip pat, ausinės ir kiti priedai.

Kvietimas į restoraną yra asmeniška dovana, tad tinka tik tokiu atveju, kai Jūsų verslo partneris arba darbuotojai palaiko glaudžius santykius. Kita vertus, galbūt tai bus puiki proga susipažinti artimiau?

Kokybiška gertuvė arba puodelio šildytuvas tinka ne visiems, tačiau jeigu žinote, kad žmogus rūpinasi savo sveikata - tokiu atveju mielos dovanos tikrai bus vertinamos.

Dar viena dovana tinkanti ne visais atvejais, tačiau labai vertinama - mokymai. Jeigu galite sau leisti apmokėti kursus - būtinai padovanokite tokią dovaną. Tiesa, ją dažniausiai vertina darbuotojai, o ne verslo kolegos, kurie patys puikiai žino, kurioje sferose jiems reikia tobulintis. Tuo tarpu tokia dovana gali pasirodyti net įžūli.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą