Verslininkams – naujas kvietimas teikti paraiškas paramai gauti (0)

Publikuota: 2020-10-16 Kategorija: Verslas
Verslininkams – naujas kvietimas teikti paraiškas paramai gauti
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio rajono savivaldybė

Likus lėšų Smulkaus ir vidutinio verslo (toliau - SVV) plėtros programoje, nuo spalio 19 d. startuoja trečiasis kvietimas Rokiškio rajono verslininkams teikti paraiškas paramai gauti. Pagal Programos nuostatus, ši priemonė skirta finansiškai remti rajono SVV įsitvirtinimą, naujų darbo vietų sukūrimą, vykdyti įmonių plėtrą, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą bei kitas verslumą skatinančias priemones.
 
Primename, kad rajono verslininkai gali susigrąžinti dalį lėšų už sumokėtas palūkanas, žemės, žemės nuomos ar nekilnojamojo turto mokesčio dalį, dalyvavimo verslo parodose išlaidas, už savo ar darbuotojų kursus, atgauti įmonės, bendrijos registravimo išlaidas, informacinių reprezentacinių leidinių rajono mastu leidybos išlaidas ar išlaidas už įdarbintą asmenį, registruotą Užimtumo tarnybos Rokiškio skyriuje ir kt. Lėšos gali būti naudojamos programos nurodytoms paramos kryptims, paremiant rajono verslo subjektus, atitinkančius LR Smulkaus ir vidutinio verslo įstatymą bei programos nuostatų reikalavimus.
Rajono smulkūs ir vidutiniai verslininkai kviečiami nuo 2020 m. spalio 19 d. teikti paraiškas savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo programos paramai gauti. Paraiškos priimamos nuo kvietimo pradžios iki kol pakanka lėšų, skirtų Programai einamosioms lėšoms, bet ne vėliau kaip iki spalio 30 d.
 
Pratęsiamas kvietimas subsidijai gauti, turintiems verslo idėją, tačiau stokojantiems finansinių galimybių ją įgyvendinti. Iki spalio 30 d. laukiami paraiškų projektai dėl subsidijos verslo idėjai įgyvendinti. Šio konkurso tikslas – skatinti kurtis naujus verslus. Pagal nustatytus kriterijus SVV plėtros programos vertinimo komisija atrinks geriausius verslo idėjos projektus. Už I-ąją vietą numatyta skirti 3000 Eur parama, už II-ąją – 2000 Eur parama, už III-ąją – 1000 Eur parama. Jei turite gerą, inovatyvią verslo idėją - pildykite paraišką ir dalyvaukite subsidijos verslo idėjai konkurse bei laimėkite piniginę paramą verslo idėjos pradžiai!
 
Detalesnė informacija apie konkursą galite rasti rajono internetinėje svetainėje www.rokiskis.lt skyrelyje Verslininkams/Parama-verslui arba tiesiogiai kreipiantis į Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo, investicijų ir viešųjų pirkimų skyrių (Respublikos g. 94, 609 kab., tel. 8 458 71407, mob. tel. 8 685 66700, el.p. j.dascioraite@post.rokiskis.lt).
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video