Transporto priemonių nuomos privalumai (0)

Publikuota: 2020-08-11 Kategorija: Verslas
Transporto priemonių nuomos privalumai
bus.lt nuotr. / Autobusai

Transporto priemonės yra nepamainomos mūsų gyvenimuose – tiek kalbant apie asmeninį naudojimą, tiek apie darbinį. Kita vertus, transporto priemonės pareikalauja nemažų finansinių investicijų, tad kartais jų įsigijimas bei išlaikymas vartotojams yra sunkiau prieinamas. Tačiau šiuo atveju atsiranda alternatyva – vis labiau populiarėjanti transporto nuomos galimybė.

Nesvarbu, ar jūs vystote krovinių ar keleivių gabenimo verslą, ar transporto priemonė jums reikalinga kitiems darbiniams tikslams arba asmeniniam naudojimui – autobusų, mikroautobusų, automobilių ar priekabų nuoma padėti daug paprasčiau atrasti reikalingą transporto priemonę.

Daugiau apie transporto priemonių nuomos privalumus:

  • Lankstus nuomos laikotarpis

Transporto nuoma padeda išvengti ilgalaikio įsipareigojimo ir naudotis transporto priemone laikinai. Tokiu būdu išvengiama papildomų rūpesčių, kai transporto priemonė yra nebereikalinga ir tenka ieškoti, kam ją parduoti.

  • Puikios būklės transporto priemonės

Jeigu nuosavo naujo modelio transporto priemonės įsigijimas yra daug investicijų pareikalaujantis pirkinys, tai nuoma suteikia galimybę už sąlyginai nedidelę kainą vairuoti puikios būklės, naują transporto priemonę.

Nuomos įmonės savo klientams įprastai siūlo įvairių modelių transporto priemones, kas lemia galimų pasirinkimų gausą. Taigi nuoma yra prieinamiausias būdas vairuoti norimą naujo modelio transporto priemonę.

  • Palanku aplinkai

Kadangi nuomos būdu transporto priemone naudojamasi tiek, kiek reikia klientui, o pasibaigus nuomos sutarčiai transporto priemonė grąžinama atgal nuomos įmonei ir toliau naudojama nuomai, - sumažinamas vartotojiškumas, skirtingai, negu perkantis nuosavus automobilius.

  • Sąlyginai pigu

Kad išsinuomotumėte transporto priemonę, jums nereikia sumokėti visos sumos iškart, o tik atliekant mėnesinius mokėjimus. Taigi jei nuomotu transportu bus naudojamasi iki poros metų – transporto nuomos būdas bus daug pigesnis, negu transporto pirkimas.

  • Transporto priemonės aptarnavimas

Išsinuomojus transporto priemonę, viso nuomos laikotarpio metu nuomos įmonių klientams yra suteikiama transporto aptarnavimo galimybė. Kitaip tariant, pasireiškus kokiems nors transporto sutrikimams ar gedimams – jų sprendimu pasirūpins nuomos įmonė.

Taigi viso nuomos laikotarpiu jums neteks ieškoti transporto serviso paslaugų – sutaupysite ne tik savo laiką, bet ir pinigus.

 

Autobusų, mikroautobusų, automobilių ir priekabų nuoma Vilniuje – www.bus.lt/lt/autobusu-nuoma-vilniuje

 

Užs. nr. 1086

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video