Telefonas vaikui: gidas, kuris padės įsigyti tinkamiausią (0)

Publikuota: 2019-10-29 Kategorija: Verslas
Telefonas vaikui: gidas, kuris padės įsigyti tinkamiausią
Mobilusis telefonas

Ne tik suaugusiems, tačiau ir vaikams mobilieji telefonai reikalingi kiekvieną dieną. Ir kol vieni tėveliai pyksta, kad vaikai “neišlenda” iš telefonų, tuo tarpu kiti sutinka, kad išmanieji vaikams šiais laikais yra būtini ir tinkamas jų įvaldymas gali garantuoti sėkmingą kelią į darbo rinką.

Sugedus mobiliam pagalbos ranką tiesia telefonų taisykla Šiauliuose, kurioje meistrai paslaugas tiek ir rokiškiečiams, ir panevėžiečiams, visos šalies gyventojams. Juk vaikai labai dažnai tinkamai nesaugo telefonų, tad jų gedimai - įprasti.

Klaida, kai tėveliai vaikams perka labai išmanius telefonus. Telefonų tvarkymo kainos nėra didelės, tačiau reikia mokyti vaikus atsakomybės. Jiems užtenka telefono, kuriuose galima įrašyti kelias pagrindines programas: žaidimams bei mokslams. Žinoma, vertas dėmesio ir įrenginio dydis. Tėveliai dažniausiai perka masyvių ekranų telefonus, tačiau mažos vaikučio rankos juos vos išlaiko, tad pastarieji - krenta. Rinkitės mažesnius, kurie vaikui nebus per sunkūs ir per didelių matmenų.

Kelios tinkamos alternatyvos:

 

  • Xiaomi Redmi 5A
  • Galaxy Xcover 4
  • Samsung Galaxy A6
  • Apple iphone 7

 

Visi šie modeliai ne tik nelabai didelių matmenų, tačiau taip pat ir išmanūs. Telefone puikiai užtenka kelių programėlių, tad nebūtina labai didelė vidinė atmintis. Net ir tokiu atveju, jeigu vaikas daug fotografuoja, kadangi pačios nuotraukos neužima daug vietos.

Būtina įrašyti TAMO programėlę, kurioje vaikas matys jam paskirtus namų darbus. Paaugliams dažniausiai reikalingi įvairūs socialiniai tinklai kaip kad Facebook, Snapchat ir panašiai. Jie taip pat neužima daug vietos, tačiau gamintojai jas nuolatos atnaujina, tad nenustebkite, kad seno modelio telefone po kiekvieno atnaujinimo vietos darysis vis mažiau. Kuomet info nebetelpa - jau galima galvoti apie kitą modelį.

Taip pat renkantis mobilųjį nemažai dėmesio reikia skirti stiliui. Jeigu tėveliai vertina telefono charakteristikas, tai suteikite vaikui galimybę pačiam nuspręsti, kokio stiliaus telefonas tinka. Mobilusis paauglystės metu yra reikšminga įvaizdžio dalis, tad svarbu, kad vaikas laikydamas jį rankose - jaustųsi gerai.

Galiausiai, pasinaudokite telefono draudimu. Tuomet atsiradus gedimams - juos apmokės draudimas. Vaikai kur kas mažiau rūpinasi telefonais nei suaugusieji, tad papildoma apsauga labai rekomenduojama. Vis dėlto, jeigu draudimas jau seniai pasibaigęs, dėl pogarantinio telefono remonto kreipkitės į Mano-phone.lt.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą