Sulčių spaudėjų sezonas šiemet vėlesnis (1)

Publikuota: 2020-09-11 Kategorija: Verslas
Sulčių spaudėjų sezonas šiemet vėlesnis
E. Pavilonienės nuotr. / Obelų sodas

Kaip ir didžiojoje Lietuvos dalyje, taip ir Rokiškio rajone uogų, daržovių ir vaisių derlius šiemet vėlesnis. Sulčių spaudyklos, esančios Kavoliškio kaime savininkė Vestina Jurkštienė sako, jog pernai obuolių derlius buvo mažesnis dėl šalnų, o apie šiųmetį derlių sunku pasakyti, nes didelio antplūdžio spaudykloje kol kas nėra.

Sulčių spaudimo sezoną jau pradėjome ir planuojame dirbti iki lapkričio mėnesio, o kaip bus – matysim. Šiuo metu antplūdžio nėra, daug darbo neturime ir viso spaudyklos pajėgumo neišnaudojame. Galbūt po kokių poros savaičių ar kai prasidės šalnos ir žmonės pradės sandėliuoti daržoves, turėsim intensyvesnio darbo. Iki šiol spaudėme nedaug obuolių sulčių. Šiemet gausesnis kriaušių derlius, todėl nemažai pageidaujančių spausti kriaušių sultis. Kai pasibaigs kriaušės, tuomet tikimės sulaukti daugiau norinčių išsispausti ir obuolių sultis iš rudeninių veislių obuolių“ - sako V. Jurkštienė.

Paklausus apie sulčių spaudimo kainą, įmonės savininkė V. Jurkštienė sako, jog jos liko tokios pat, kaip ir pernai metais ir paslaugų kainos kisti neturėtų.

Anot sulčių spaudyklos savininkės, žmonės į spaudyklą atveža ir kitokių vaisių, uogų, daržovių. Yra pageidaujančių spausti vynuogių sultis, obuolių sultis maišo su moliūgais, morkomis.

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video