Sprendimo dėl restoranų ir kavinių atidarymo kol kas nebus (0)

Publikuota: 2020-05-06 Kategorija: Verslas
Sprendimo dėl restoranų ir kavinių atidarymo kol kas nebus
Rokiškio Sirena nuotr. / Kavinė

Vyriausybė kol kas nepriims sprendimo leisti visiškai atidaryti restoranus ir kavines, nors Ekonomikos ir inovacijų ministerija siūlė leisti joms veikti patalpose, griežtai laikantis saugumo reikalavimų, sako laikinai ministerijai vadovaujantis Žygimantas Vaičiūnas.

„Dėl kavinių ir restoranų buvo siūlymas leisti, laikantis atstumo ir kitų reikalavimų, kad būtų galima ir restorano viduje veiklą vykdyti“, – po Vyriausybės COVID-19 komiteto posėdžio trečiadienį BNS sakė Ž. Vaičiūnas.

„Kol kas yra nuspręsta, kad šiuo klausimu esminis dalykas yra tinkamas apsaugos užtikrinimas. Dėl to dirbame ir su asociacija, kad tinkamai apsaugą užtikrintų, ir, matyt, šiandien sprendimo šituo klausimu dar nebus“, – teigė jis.

Anot jo, sprendimai dėl tolesnio restoranų veiklos atlaisvinimo turėtų būti priimti „dar gegužės mėnesį.

BNS žiniomis, buvo siūloma restoranams ir kavinėms leisti veikti tik iki 23 valandos, išskyrus išsinešti skirto maisto gamybą. 

Restoranų, kavinių ir barų veikla iš dalies atnaujinta balandžio pabaigoje – sušvelninusi karantino sąlygas Vyriausybė leido jiems dirbti tik lauke laikantis dviejų metrų atstumo tarp staliukų ir prie vieno staliuko sėdint ne daugiau kaip dviem žmonėms arba vienos šeimos nariams. 

Iki tol restoranai ir kitos maitinimo įstaigos galėjo gaminti tik maistą išsinešti. 

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą