Siulaudarba.lt – darbo pasiūlymų platforma, orientuota į sėkmę (0)

Publikuota: 2020-12-04 Kategorija: Verslas
Siulaudarba.lt – darbo pasiūlymų platforma, orientuota į sėkmę
Rokiškio Sirena nuotr. / Darbininkai

Viešojoje erdvėje sėkmingai funkcionuoja ne viena internetinė platforma, kurioje daug darbo skelbimų ir pasiūlymų. Šiuo metu į rinką žengia dar viena platforma – siulaudarba.lt. – kurioje pateikiami į konkrečią sritį orientuoti darbo pasiūlymai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. O didžiausias išskirtinumas – čia galima pateikti savo užklausą, kokio darbo ieškoma, ir siulaudarba.lt komanda netrukus susisieks.

Šios darbo platformos sumanytojai turėjo vieną pagrindinį tikslą – supaprastinti darbo pasiūlos ir paklausos pasinaudojimo galimybes bei palengvinti darbo ir darbuotojų paiešką. Kitaip tariant – padėti darbuotojams pasinaudoti savo turima kvalifikacija (žema, vidutine ar aukšta) ir patirtimi bei gauti už tai solidų atlyginimą, o darbdaviams lengviau surasti darbuotojus, atitinkančius darbui keliamus reikalavimus. Tad šiame straipsnyje – pažintis su rinkos naujoke ir svarbiausi aspektai, kuriuos būtina žinoti.

  1. Kokio pobūdžio darbo pasiūlymai skelbiami siulaudarba.lt platformoje?

Ši platforma yra orientuota į darbą, susijusį su gamybos pramone, aptarnavimu, logistikos bei statybos industrijomis. Kitaip tariant, tai į tikslinę auditoriją nukreipti darbo pasiūlymai užsienyje. Naudotis svetaine labai patogu – vos apsilankius svetainėje, matyti darbų kategorijos, kurias pasirinkus suformuojamas asmenį dominančių darbų sąrašas. Šiuo metu populiariausi darbai – apdailos specialistai (apdailininkai), betonuotojai, dažytojai, montuotojai, plytelių meistrai, santechnikai, staliai, stogdengiai, vairuotojai.

  1. Ar kandidatuoti galima tik į tas darbo pozicijas, kurios yra pateiktos?

Turint kvalifikaciją ir žinant, koks darbas būtų tinkamiausias – jo galima ieškoti jau pateiktame pasiūlymų sąraše. Tačiau taip pat galima užpildyti specialią siulaudarba.lt užklausą, joje pateikti trumpą aprašymą apie darbo poziciją, o siulaudarba.lt komanda, įvertinusi pateiktą užklausą, pateiks tinkamiausią darbo pasiūlymą.

  1. Ar svetainė skirta tik ieškantiems darbo?

Siulaudarba.lt – tai darbo skelbimų platforma, kuri gali būti naudinga tiek ieškantiems, tiek siūlantiems darbą. Pasinaudojus platformos galimybėmis, užsienio ir Lietuvos darbdaviai nuolatiniam arba terminuotam darbui gali surasti geriausiai reikalavimus atitinkančius darbuotojus. Darbo pasiūlymai pritaikyti įvairioms darbuotojų grupėms – nuo žemos iki aukštos kvalifikacijos. Darbuotojų paieška verslui siūloma Skandinavijos, Didžiosios Britanijos, Beniliukso, Vakarų ir Rytų Europos šalyse.

  1. Ar siulaudarba.lt platforma yra nemokama?

Pasinaudoti siulaudarba.lt platforma visiškai nieko nekainuoja. Tiek siūlantiems darbą, tiek ieškantiems ar į pasirinktą darbo poziciją kandidatuojantiems asmenims nereikia mokėti jokių mokesčių. Vienintelė investicija – laikas.

  1. Kodėl verta išbandyti siulaudarba.lt platformą?

Šioje darbo pasiūlymų platformoje – geriausi statybų, gamybos, pramonės ir aptarnavimo sričių darbai vienoje vietoje. Pasinaudodami siulaudarba.lt nenukentėsite, nes prieš publikuojant darbo skelbimą, darbdavys yra atsakingai įvertinamas – jo reputacija, mokumas, siūlomos darbo sąlygos ir t. t. Siulaudarba.lt komandos supratimu, tai svarbiausios savybės, kurias reikia įvertinti renkantis darbą. Be to, centralizuota darbo paieška – apsilankant struktūruotoje darbo platformoje – gali pasiūlyti šimtus jums tinkančių darbo pasiūlymų, iš kurių renkatės jūs. Čia iškart matysite siūlomas pareigas, keliamus reikalavimus, darbo sąlygas, darbo užmokestį ar valandinį įkainį ir t. t.

Tad aptarėme dažniausiai kylančius klausimus, jei klausimų turite daugiau arba norite pasinaudoti siulaudarba.lt siūlomomis galimybėmis, susisiekti galima telefonu +370 606 43553, el. paštu info@siulaudarba.lt arba užpildžius paraišką internetu https://www.siulaudarba.lt/siulantiems-darba/.

Siulaudarba.lt bendradarbiaujame tiek su Lietuvoje, tiek su užsienyje įsikūrusiomis įmonėmis ir padeda surasti geriausiai jų darbui tinkančius darbuotojus, o darbuotojams – gerą darbą. Siulaudarba.lt siekia tapti lyderiais darbo skelbimų rinkoje ir sumažinti vieną iš opių Lietuvos problemų – bedarbystę. Išbandykite siulaudarba.lt  platformą ir įvertinkite jos efektyvumą. Tegul tai tampa efektyviausiu įrankiu tiek įsidarbinant, tiek įdarbinant!

 

Užs. nr. 1208.

Dalintis naujiena

Sponsored Video