Siųskite ir gaukite siuntinius greitai ir saugiai (0)

Publikuota: 2019-12-03 Kategorija: Verslas
Siųskite ir gaukite siuntinius greitai ir saugiai
Bendrovės archyvo nuotr. / Siuntų terminalas

Kai norite  išsiųsti ar gauti siuntinį, tačiau sunku suderinti savo ir kurjerio laiką arba reikalingas express pristatymas, savitarnos siuntų terminalų paslaugos – puiki išeitis. Garsiausių bendrovės , siūlančios šias paslaugas Lietuvoje  – Omniva, DHL, DPD, TNT.  Jų teikiamos paslaugos  yra šiuolaikiškos, ekonomiškos ir be galo patogios, kai norite gauti ar išsiųsti siuntas pasinaudojant savitarnos terminalais. Jos  prieinamos tiek juridiniams, tiek privatiems asmenims.

Kodėl verta rinktis siuntų pristatymą savitarnos terminaluose?

Tiek šioje paslaugų sferoje dirbantys specialistai, tiek jomis besinaudojantys klientai teigia, jog siuntų vežimo ir pristatymo bendrovės  turi begalę privalumų. Įmonės Omniva specialistai išskiria keletą jų:

  • Paslaugų prieinamumas 24 valandas per parą. Siuntas galima atsiimti bet kuriuo paros metu, nes savitarnos terminalai veikia kasdien be jokių valandų apribojimų.
  • Patogus siuntos pasiėmimas. Terminalai paprastai yra įrengti šalia prekybos centrų arba degalinių. Tad juos galima lengvai pasiekti ir pėstute, ir viešuoju transportu, ir automobiliu.
  • Ilgas ir saugus siuntų saugojimas. Klientų siuntos savitarnos terminaluose saugomos net 7 dienas.
  • Užtikrinamas saugumas. Šalia terminalų yra įrengtos video kameros, tad siuntų saugumas užtikrintas tiek dieną, tiek naktį. Naktį klientų patogumui terminalai būna apšviesti, o šoninės užsklandos puikiai saugo klientus nuo blogų oro sąlygų.
  • Paprasta ir visiems suprantama paslauga. Savitarnos terminalų ekranuose pateikiama informacija, kurią bet kuris klientas dėl detalaus ir suprantamo išaiškinimo greitai įsisavina. Siuntos paėmimas iš terminalo užtrunka apie 15 sekundžių.

 

Siuntų transportavimo stebėjimas

Be to, jog savo siuntą išsiųsti ar atsiimti galite greitai ir patogiai, Jums siuntų transportavimo bendrovės suteikia dar vieną privalumą – siuntų sekimą. Stebėdami kurjerio maršrutą, galėsite būti tikri, jog Jūsų krovinys tikslą pasieks laiku ir saugiai. Tuo tarpu, iškilus kažkokiems nesklandumams, gausite visą informaciją apie tai. Juk žinojimas apie esamą problemą visuomet suteikia galimybę imtis priemonių pašalinti nesklandumus.

Turėdami registracijos numerį bet kuriuo paros metu galite prisijungti siuntos pristatymo paslaugas suteikiančios įmonės platformoje ir stebėti savo siuntos ‚kelionę“. Tai ypač aktualu asmenims, kurie dažnai apsiperka internetu arba nuolat gauna siuntinius iš kitų šalių. Taip pat įmonėms, kurios pageidauja, jog visi reikmenys būtų pristatyti tiesiai į biurą. Tai padeda nesusipainioti tarp didelio gaunamų siuntų kiekio ir leidžia žinoti tikslų laiką, kada laukiama siunta atkeliaus į vietą.

 

Užs. 0899.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą