Rokiškyje šurmuliuoja pirmoji šiemet mugė (foto +video) (5)

Publikuota: 2021-04-22 Kategorija: Verslas
Rokiškyje šurmuliuoja pirmoji šiemet mugė (foto +video)
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Mugė džiugina ir rytietiškų skonių bei kvapų gausa.

Sušvelnėjus karantino reikalavimams, rokiškėnus pradžiugino pirmoji šiemet mugė. Palapinių miestelis išdygo ne įprastinėje vietoje – Nepriklausomybės aikštėje, o Taikos gatvės turgelyje. Mugė pirkėjus kvies ir ketvirtadienį, balandžio 22-ąją.

Rokiškyje, Taikos gatvės turgelyje, šurmuliuoja pirmoji šiais metais mugė. Į ją suvažiavo prekybininkai iš įvairių šalies miestų. Daugelis jų – gerai pažįstami rokiškėnams. Todėl pirkėjai nepraleidžia progos paragauti jau pamėgtų gaminių: rūkytų lašinukų ir dešrų, pyragų ir sausainių, meduoliukų ir didžiulių morengų, latviškų saldainių „Karvutė“, paragauti latviškų sūrių. Norintiesiems ezgotiškesnių skonių: trapučiai iš avinžirnių, kitos įdomybės. Rytietiškų skanėstų taip pat gausu: ir įvarių rūšių chalva, ir kitokie rytietiški gardumynai, akį traukiantys spalvomis, o nosį džiuginantys įvairiausių vaisių aromatais. Norintieji patys sukurti rytietišką atmosferą virtuvėje, gali įsigyti įvairiausių gruziniškų, rytietiškų prieskonių ir jų mišinių. Taip pat ir paragauti gruziniškų chačiapurių, pyragėlių su mėsa, kitų skanėstų.

Be skanėstų pirkėjams siūloma ir odos, galanterijos dirbinių, taip pat įvairių buitinių valiklių.

Prekybininkai džiaugiasi, kad rokiškėnai juos priėma svetingai: pirkėjų netrūksta. Vieni skanavo siūlomus mėsos gaminius, kiti pirko nemenko pyrago dydžio chačiapurius, rinkosi pyragus, šimtalapius, sausainius.

Pardavėjai muge džiaugiasi dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, tai ir jiems, ir klientams būdas vėl susitikti. Žinoma, pirkėjų srautai Taikos gatvės turgelyje toli gražu ne tokie, kaip ankstesnėse mugėse Nepriklausomybės aikštėje. Tačiau prekyba vis tiek vyksta ganėtinai smagiai. Pardavėjai neslėpė, kad ir antrąją mugės dieną į Rokiškį vyks noriai.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video