„Rokiškio mėsinės“ krautuvės atidarymas išjudino Onuškį (video +foto) (4)

Publikuota: 2021-07-01 Kategorija: Verslas
„Rokiškio mėsinės“ krautuvės atidarymas išjudino Onuškį (video +foto)
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Iškilmingai atidaryta 10-oji „Rokiškio mėsinės“ krautuvė.

Šiemet UAB „Daivida“, valdanti prekės ženklą „Rokiškio mėsinė“, šventė 25-erių metų jubiliejų. Ir liepos pirmąją atidarė jubiliejinę – dešimtąją – firminę krautuvę. Jos atidarymo šventė tapo įvykiu ne tik pačiai įmonei, bet ir gilias istorines tradicijas turinčiam Onuškio miesteliui. Ar netoli Latvijos pasienio, atokiame miestelyje įkurta firminė krautuvė turi perspektyvų? UAB „Daivida“ generalinis direktorius Justinas Kanopa įsitikinęs: turi. Ir kaip skanių, šviežių gaminių parduotuvė vietos žmonėms, gerokai palengvinsianti gyvenimą šiame mažame, jaukiame miestelyje (iki tol 6 km spinduliu apskritai nebuvo parduotuvės). Ir kaip Rokiškio krašto ir jo verslo ambasadorius šį kraštą lankantiems turistams, nuostabia šio krašo gamta besimėgaujantiems poilsiautojams. Juk tai puiki vieta išrinkti išskirtinio skonio, dailiai supakuotų Rokiškio kraštą reprezentuojančių lauktuvių artimiesiems, bičiuliams, verslo partneriams.

 

 

Svarbus įvykis

Onuškyje, preliminariais skaičiavimais, yra apie 250 gyventojų. Krautuvė svarbi visiems: ir vyresniems, ir jaunoms šeimoms, ir pas senelius atostogaujantiems paaugliams. Tad dar gerokai iki jos atidarymo prie įėjimo ėmė pulkuotis onuškėnai. Pasveikinti krautuvės šeimininkų atvyko ir Juodupės seniūnas Valdas Adamonis. Jis neslėpė džiugesio. Mar „Rokiškio mėsinės“ krautuvė Juodupėje nuo seno pamėgta pirkėjų. O štai onuškėnams pamėgtų šviežių ar rūkytų mėsos gaminių tekdavo važiuoti gerą šešetą kilometrų. O dabar krautuvė čia pat, tereikia vos kelis žingsnius paėjėti. Be to, atnaujintas pastatas puikiai įsiliejo į kraštovaizdį, papuošdamas miestelį.

Onuškio seniūnaitė, šio miestelio siela Elena Blažienė neslėpė: atidarymas yra labai reikšmingas įvykis, todėl į jį pati nepatingėjo pakviesti draugų, kaimynų. Juk krautuvė atneš taip lauktos gyvasties, vilties, judėjimo. Gyvybės pamažu atgimstančiam kraštui.

O ko tikisi patys onuškėnai? Kalbintas vyresnio amžiaus ponas juokavo, kad vasarojantys anūkai bus dažni svečiai krautuvėje: juk jaunimas taip mėgsta ledus, traškučius, vaisvandenius. Kita ponia džiaugėsi įsigijusi mėgstamos kavos: jos čia nemenka įvairovė. Vaikai, žinoma, apgulė ledų šaldytuvus ir saldainių lentynas. Kadangi plieskė vasariška kaitra, pasivaišinti ledais buvo pakviesti ir vyresni onuškėnai.

Plėtros kryptis – neatsitiktinė

Į atidarymą atvykęs ilgametis UAB „Daivida“ vadovas, dabar Seimo narys, Vidmantas Kanopa džiaugėsi, kad įmonė, kuriai jis skyrė daug laiko, meilės ir rūpesčio, sūnaus vadovaujama, klesti ir plečiasi. J. Kanopa, kalbėdamas apie plėtrą, neslėpė: Onuškio kryptis neatsitiktinė. Šis kraštas mielas ne tik jo gyventojams, bet ir kasmet vis gausėjančiam turistų, poilsiautojų būriui. Ir „Rokiškio mėsinės“ kruopščiai kuriamas, plėtojamas asortimentas tampa puikiu Rokiškio ir jo verslo ambasadoriumi. Gaminių įvairovė, skonių gama patinka net išrankiausiems, tinka ir patiems skanauti, ir lauktuvių artimiesiems, bičiuliams, verslo partneriams į didmiesčius ar užsienį nuvežti. Todėl tikimasi, kad turistų maršrutų pašonėje atidaryta krautuvė klestės.

O karštą vasarą, be abejo, viliojančią iškylomis prie gražiųjų Onuškio krašto ežerų, piliakanių, puikiai tiks ir platus kepsnių, šašlykų ir kitų griliui skirtų gaminių asortimentas.

Ir firminis stilius, ir erdvės prabanga

Mažų miestelių krautuvių intejerą dažniausiai lemia asortimento gausa ir įvairovė: ten yra visa, ko gali prireikti – nuo vinių, kibirų, iki būtiniausių maisto produktų. „Rokiškio mėsinės“ krautuvė žavi erdve – tai labai svarbu dabartinėmis sąlygomis. Pirkėjui patogu prieiti, apžiūrėti, išsirinkti norimą prekę. Kadangi šaldytuvai, lentynos išdėstyti ergonomiškai, vietoj siaurų praėjimų – patogi erdvė, lankytojams nereikia būriuotis. O ir asortimentas yra kruopščiai apgalvotas, parinktas taip, kad kiekvienas: ir onuškėnas, ir poilsiautojas, ir turistas galėtų rasti jam reikalingų prekių. Parduotuvėje: ir firminiai „Rokiškio mėsinės“ gaminiai: šviežia mėsa, vyniotiniai, įvairios dešros, skilandžiai. Ir pieno, duonos, žuvies produktai, ir skanėstai. Ir būtiniausios higienos, namų apyvokos prekės. Tad kiekvienas čia apsilankęs ras tai, ko reikia ir kasdienai, ir šventėms.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video