Po rekonstrukcijos atidaryta Rokiškio „Iki“ parduotuvė (9)

Publikuota: 2020-05-28 Kategorija: Verslas
Po rekonstrukcijos atidaryta Rokiškio „Iki“ parduotuvė
Rokiškio Sirena nuotr. / Po rekonstrukcijos atidaryta Rokiškio „Iki“ parduotuvė

Prekybos tinklas „Iki“ po mėnesį trukusių atnaujinimo darbų šią savaitę atidarė parduotuvę Panevėžio gatvėje, Rokiškyje. Kaip rašome pranešime spaudai, rekonstrukcijos metu didžiausias dėmesys skirtas pagerinti apsipirkimo patirtį „Iki“ parduotuvėse.  

Pertvarkant parduotuvę buvo išplėstas prekybinis plotas, pakeistas išplanavimas, siekiant suteikti pirkėjams daugiau patogumo, atnaujinta įranga. Įgyvendinant šiuos pokyčius pirkėjams taip pat pasiūlytas platesnis prekių asortimentas.  

„Esame arti savo pirkėjų – turime antrą didžiausią parduotuvių tinklą Lietuvoje. Mums svarbu ne tik būti šalia, bet ir atliepti jų lūkesčius, todėl atnaujindami parduotuves daug dėmesio skiriame prekių asortimentui. Augant pirkėjų lūkesčiams įsigyti šviežių kepinių, atnaujintose parduotuvėse išplėstas šviežios duonos skyrius, taip pat padidinome daržovių ir vaisių skyrių. Tai leis pasiūlyti didesnį šių pasirinkimą“, - sako Indrė Baltrušaitienė, „Iki“ komunikacijos vadovė.  

Parduotuvė atnaujinta vadovaujantis šiuolaikiška „Iki“ statybos standarto koncepcija, kuri apima prekybos vietų išvaizdą, išplanavimą, naudojamą įrangą ir viską, kas pagerina pirkėjų patirtį parduotuvėse.

Rekonstrukcijos metu parduotuvėje buvo sumontuota energiją taupanti naujo tipo LED apšvietimo sistema, atnaujinta technologinio šaldymo įranga, įrengti naujo tipo šaldymo baldai. Visa tai leis užtikrinti didesnį energetinį tvarumą. 

Šiais metais prekybos tinklas „Iki“ jau atnaujino 5 parduotuves, iš viso planuoja atnaujinti 25. Taip pat numatoma atidaryti 5 naujas parduotuves.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą