Patikimi ir kokybiški akumuliatoriai: kaip išsirinkti? (11)

Publikuota: 2019-11-13 Kategorija: Verslas
Patikimi ir kokybiški akumuliatoriai: kaip išsirinkti?
Akumuliatorius

Akumuliatoriai yra vienos iš svarbiausių automobilio detalių, todėl prieš perkant svarbu išsirinkti tinkamai. Skaitydami šį straipsnį sužinosite specialistų patarimus, kaip išsirinkti akumuliatorių, kokios būna dažniausiai prekyboje pasitaikančios jų rūšys ir gausite daug kitos informacijos, kuri pravers priimant tinkamą sprendimą.

Kokios rūšies akumuliatoriaus ieškote?

Prieš renkantis akumuliatorių, pirmiausia svarbu žinoti, koks akumuliatoriaus tipas Jums reikalingas ir kokiomis savybėmis kiekvienas iš tų tipų pasižymi. Akumuliatoriai būna aptarnaujami, neaptarnaujami ir iš dalies aptarnaujami.

Aptarnaujamas akumuliatorius nebus toks brangus, tačiau pareikalaus daugiau priežiūros ir tiks rečiau naudojantiems transporto priemonę. Elektrolito lygis turi būti stebimas, kad atitiktų normą, o skysčiai nuolatos papildomi.

Neaptarnaujamas akumuliatorius – tai tinkamiausias pasirinkimas daug keliaujantiems, dažnai naudojantiems transporto priemonę ir siekiantiems sutaupyti. Pats akumuliatorius kiek brangesnis už kitas rūšis, tačiau yra taupus, ekonomiškas, sunaudoja mažiau resursų, be to, jam užtenka minimalios priežiūros.

Akumuliatoriaus pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų poreikių, todėl jeigu nelaikote savo automobilio garaže ir dažnai važinėjate, rekomenduojama rinktis neaptarnaujamą akumuliatorių.

Gero akumuliatoriaus savybės

Jeigu pirksite galingesnį akumuliatorių, tai dar nereiškia, kad jis būtinai bus geresnis. Perkant svarbios šios akumuliatoriaus savybės:

  • didelė startinė srovė;
  • puikus įkrovos priėmimas;
  • didelė talpa;
  • mažos vandens sąnaudos.

Sužinokite daugiau, kokie akumuliatoriai yra kokybiški ir prieinami už gerą kainą. Išsirinkite reikiamą akumuliatorių padedant specialistams ir būkite užtikrinti, kad atradote optimaliausią sprendimą.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą