Padėka rajono verslui –praktiška ir naudinga (3)

Publikuota: 2020-02-06 Kategorija: Verslas
Padėka rajono verslui –praktiška ir naudinga
Rajono savivaldybės archyvo nuotr. /

Rajono meras Ramūnas Godeliauskas įsitikinęs, kad pagarbos ir padėkos nusipelno kiekvienas verslininkas: ir pradedantysis, žengiantis pirmuosius nedrąsius žingsnius į rizikos kupiną verslo pasaulį, ir stambios įmonės, kurios dėka sukurta ar kuriama dešimtys darbo vietų, kūrėjas ar vadovas. Todėl ir kilo idėja pagerbti rajono verslininkus. Tačiau ne tiesiog įteikti padėkas, o padovanoti naudingą dovaną – renginį, kuriame sau svarbių pranešimų ras kiekvienas verslininkas ar besidomintysis verslu.

Pirminė idėja – padėkos vakaras
Pirminė idėja, kaip sako meras, buvo surengti verslininkams padėkos vakarą. Tačiau tokį, kuris būtų ne tik gražus, bet ir naudingas. Taigi, idėja evoliucionavo į mintį Rokiškyje surengti IQ forumą. „Tokio lygio renginio pas mus dar nėra buvę“, – sakė R. Godeliauskas. Taigi, plėtojant tą mintį, jis su savivaldybės atstovais apsilankė IQ forume Utenoje. „Norėjome savo akimis pamatyti ne tik renginio lygį, bet ir verslo aplinkos susidomėjimą juo. Tai, ką pamatėme, paliko labai gerą įspūdį, taigi, nusprendėme, kad ir mes rengsime tokį forumą“, – sakė meras. Pašnekovas pabrėžė: Rokiškis bus pirmasis iš regiono rajonų, kuris kvies į tokį forumą. Artimiausi miestai, kuriuose jis vyko: Panevėžys bei Utena.
Šis renginys, kaip tikisi rajono vadovas, bus naudingas kiekvienam, kuris yra verslo pasaulio dalis: ir patyrusiam, ir pradedančiajam verslininkui, netgi dar tik svarstančiam imtis veiklos. Todėl buvo rūpestingai renkami pranešėjai, aktualios jų temos. „Kviečiu visus aktyviai dalyvauti IQ forume“, – ragino meras.

Rimti lektoriai, aktualūs pranešimai
Renginio partneriai – Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei žurnalas IQ.
Prie renginio organizacijos daug prisidėjo rajono mero patarėja Justina Daščioraitė ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valerijus Rancevas. J. Daščioraitė paaiškino, kad renginio pranešėjų komandoje – daug ryškių, verslo pasaulyje žinomų asmenybių. Parenkant temas pranešimams, pašnekovės teigimu, buvo svarstomas pirmiausia jų aktualumas šiandienos rajono verslo poreikiams, apgalvota, kas galėtų paskatinti jo plėtrą, duoti postūmį verslumo raidai. Sveikinimo žodį tars Lietuvos banko atstovė Kotryna Tamoševičienė. Į Rokiškį atvyks Europos komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius. Jo pranešimas bus aktualus visiems, planuojantiems investicijas. Lietuvos inovacijų centro atstovas dr. Artūras Jakubavičius kalbės apie tai, kas svarbu daugeliui verslų: galimybes pritraukti finansavimą, kurti šiuolaikinį, moderniomis technologijomis grindžiamą verslą. Verslo partnerių paieškos galimybės daugelyje verslo forumų yra viena aktualiausių temų, ji bus paliesta ir Rokiškyje. Bendradarbiavimo galimybes klausytojams pristatys Marijus Muralis, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų projektų vadovas. Kraštietės Monikos Juknienės pranešimas bus skirtas plačiau pristatyti pastarųjų metų naujovės, sparčiai besiskinančios kelią mūsų šalyje, – socialinio verslo – naudą, galimybes bei perspektyvas. Rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas kalbės apie tai, kuo smulkiam ir vidutiniam verslui gali padėti rajono savivaldybė.
„Tikimės, kad IQ forumas duos naudos ir postūmio rajono verslui. Ir, galbūt, šis renginys taps tradiciniu“, – sakė rajono meras R. Godeliauskas.
Renginys yra nemokamas, tereikia tik iš anksto užsiregistruoti.
Lina DŪDAITĖ-
KRALIKIENĖ

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą