Nuotoliniu būdu galima užsisakyti ir reikmenų rankdarbiams (3)

Publikuota: 2020-03-27 Kategorija: Verslas
Nuotoliniu būdu galima užsisakyti ir reikmenų rankdarbiams
„Rokiškio Sirena“ nuotr. / Rokiškėnų pamėgta krautuvėlėje rankdarbių reikmenis galima užsisakyti į namus.

Karantinas – sunkus metas įvairiais rankdarbiais užsiimantiems rokiškėnams. Užsidarė mažos krautuvėlės, prekiavusios virbalais, mezgimo ir nėrimo siūlais, siuvinėjimo reikmenimis, vėrimo karoliukais. Užsisakyti tokių prekių internetu drįsta ne kiekvienas, ypač vyresnio amžiaus žmogus. Tačiau rokiškėnų pamėgtos parduotuvės, vadinamos tiesiog „nameliu“ šeimininkė Birutė Kundelienė pasiūlė paslaugą: užsisakyti reikiamų priemonių ir įrankių telefonu, jos bus pristatytos gavėjams į namus.

Ne vienas rokiškėnas, pradėjęs kokį rankdarbį: mezginį, nėrinį ar siuvinį, baiminasi, kad pritrūks siūlų jam užbaigti. Ne vienam karantinas būtų svajonė pabandyti mokytis megzti, nerti, siuvinėti kryželiu: daugiau laisvo laiko. Tik va problema: kur gauti siūlų, virbalus, vąšelį, siuvinėjimui reikalingą medžiagą, siūlus. Gal kas norėtų imtis ir šiuo metu populiaraus kaukių siuvimo, bet namuose neturi tinkamo audinio. Klausimų daug, o atsakymų... Žinoma, jaunesniems tokių prekių galima rasti internetu. O štai vyresniems, kurie pripratę visko, ko reikia, įsigyti minėtoje įmonėje? „Štai mezgu kojines. Vilnonių siūlų turiu, o pridėtinis siūlas baigiasi, liko pusė „matkelio“? Sako, senjorai, sėdėkite namie. Aš ir sėdžiu, ramiausiai kojines mezgu. O kai siūlas baigsis, kur man jo gauti? Pirkdavau parduotuvėlėje miesto centre. O dabar kaip? Didžiuosiuose prekybos centruose kartais per akcijas būna siūlų, bet ne visada, o ir ne visi tinka. O čia žinojau ir spalvą, ir rūšį. Aišku, mano problema, palyginti su kitų bėdomis, menka. Bet vis užsiėmimas namie“, – pasakojo rokiškėnė.

Tačiau jau prieš keletą dienų internete pasirodė skelbimas, kad B. Kundelienės įmonė pirkėjų pageidaujamas prekes pristatys namo. Kaip sakė įmonės šeimininkė, mintis kilo ne tiek dėl pelno siekimo, o labiau dėl noro paskatinti žmones likti namuose su savo pamėgtais hobiais. Nors daugelis mezgėjų, nėrėjų serga „siūlalige“ ir namuose prikaupia dideles siūlų atsargas, tačiau ne ką mažiau ir tų, kurie taupydami perka po kamuoliuką ar du. O jiems pasibaigus: ir mezginys ar nėrinys nebaigtas, ir mėgiamo užsiėmimo nebėra. B. Kundelienė prasitarė, kad pradėti išvežiojamąją prekybą buvo nedrąsu, tačiau iš nuolatinių klientų dėmesio juto – ši paslauga reikalinga.

Pašnekovė pasakojo, kad į namus bus pristatomos pirkėjų pageidaujamos prekės iš gausaus parduotuvės asortimento. Prekes galima užsakyti telefonu 8-676-37782 kasdien, 9-19 val. Už prekes apmokėti bus galima tuomet, kai jos bus atvežtos.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą