Medinis parketas: pliusai ir minusai (0)

Publikuota: 2019-11-06 Kategorija: Verslas
Medinis parketas: pliusai ir minusai
Grindų parketas

Grindų klojimo būdų – ne vienas, tačiau dabar skirkime laiko vienam iš ilgaamžių ir labai pamėgtų sprendimų, mediniam parketui. Kodėl žmonės jį renkasi? Kokie parketo įrengimo privalumai ir trūkumai? Pakalbėkime.

Medinis parketas itin išsiskiria savo natūraliu pojūčiu, jaukumu ir šiluma, todėl idealiai tinka miegamuosiuose kambariuose, svetainėse ir kitose laisvalaikiui bei atsipalaidavimui skirtose zonose (tačiau neapsiriboja jais!). Grindis dengdami parketu būsite tikri, kad pasirinkote aukštos kokybės, ilgaamžę ir praktišką grindų dangą. Tinkamai prižiūrima ši danga tarnaus 20 metų, o kai susidėvės – ją tiesiog užteks iš naujo nulakuoti. Parketas ne tik labai lengvai prižiūrimas (užtenka nuvalyti drėgna šluoste), bet ir pasižymi puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis.

Priežiūrą palengvinsite ir susidėvėjimą nutolinsite ant grindų patiesę kilimą (-us), kuris sugers didžiąją dalį purvo. Kilimėlis prie durų taip pat leis iš lauko nuo batų atneštiems akmenėliams nebraižyti grindų.

Kalbant apie minusus, medinis parketas nėra pigus pasirinkimas, tačiau, kaip jau minėjome, kad šia danga nusivilti tikrai neteks. Vis dėlto, tiems, kas rimtai nusiteikę sutaupyti, siūlome rinktis aukštesnės kokybės vinilinę dangą arba laminatą. Pastarieji variantai toli gražu nėra blogi – tereikia tiksliai žinoti, kokių rezultatų galite tikėtis.

Daugiau apie grindų klojimą skaitykite https://grinduklojimas.lt/

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą