MB „Metorolio“ smėliavimas ir miltelinis dažymas perkeltas į naujas patalpas (3)

Publikuota: 2021-07-02 Kategorija: Verslas
MB „Metorolio“ smėliavimas ir miltelinis dažymas perkeltas į naujas patalpas
Evelina Jasiulionytė / Naujosios „MB Metorolio“ patalpos

Nuosavą smėliavimo ir miltelinio dažymo verslą Rokiškyje įkūręs Rolandas Šmagoris šiandien sėkmingai jį plečia: įdarbintas antras asmuo, persikelta į dvigubai didesnes patalpas, o palankus verslo vystymasis žada dar didesnę plėtrą ateityje. „Rokiškio Sirena“ kalbėjosi su Rolandu apie naują įrangą, teikiamas paslaugas ir sėkmę versle.

Savo verslą sėkmingai plėtojate jau beveik trejus metus. Papasakokite, kas per šį laikotarpį pasikeitė?

Pasikeitė absoliučiai viskas. Seniau smėliavimo paslaugas už mane atlikdavo kita įmonė, kadangi neturėjau tam skirtos įrangos. Dabar viską darau pats, todėl visas procesas užtrunka žymiai trumpiau – užsakymo laikas susitraukė nuo kelių savaičių iki vos keleto dienų, o tuo itin patenkinti mano klientai. Persikėliau į naujas, daugiau kaip 200 kvadratinių metrų dydžio patalpas, kuriose jau darbuojamės dviese: džiaugiuosi galėjęs įkurti darbo vietą kolegai. Šiai dienai sėkmingai žadame plėstis tolyn, nes pamažu vėl darosi ankštoka.

Priminkite skaitytojams, kokias konkrečiai paslaugas teikiate savo įmonėje? Galbūt persikėlus į naujas patalpas, atsirado naujų siūlomų paslaugų?

Pats atlieku įvairių detalių ir daiktų smėliavimą bei miltelinį dažymą, taip pat, bendradarbiaudami su kitomis vietinėmis įmonėmis, teikiame ir kitokias paslaugas, pavyzdžiui, vartų, tvorų, ar kitų objektų virinimą. Persikėlus į naujas patalpas, jau galimas ir daug ilgesnių detalių smėliavimas: seniau maksimalūs išmatavimai buvo 2,5 m x 1,2 m x 1,8 m, o šiandien detalė gali būti iki 6,2 m ilgio.

Kaip dėl konkurencijos su kitomis įmonėmis? Ar netrūksta klientų?

Kol kas visame rajone tokias paslaugas teikiu aš vienas, tačiau neužilgo turėtų atsidaryti konkurentai, todėl klientus reikės dalintis. Kalbant apie klientų skaičių, vasarą jis visada sumažėja, kadangi daugelis atostogauja, o pats darbymetis ištinka pavasarį ir rudenį, prasidedant ir baigiantis sezonui. Kol kas užsakymų tikrai užtenka, o kaip bus toliau, pamatysim.

Ko, jūsų nuomone, reikia sėkmingam verslui? Gal turite kokią pagrindinę taisyklę, kuria vadovaujatės darbe?

Manyčiau, kad kiekvienas verslininkas privalo pirmiausia paisyti kliento interesų. Jei klientas patenkintas produktais ar paslaugomis, kurias gauna, tuomet verslininkas užsitikrina gerą vardą ir rekomendacijas ateityje. Visiems, kuriantiems naują ar vystantiems jau esamą verslą siūlau pirmenybę teikti klientui – jis geriausiai žino, ko jam reikia.

Kokie jūsų kontaktai ir kur galima jus rasti?

Mano naujas adresas – Pramonės g. 6A, Rokiškis. Geltonos ir mėlynos spalvos pastatą, esantį šalia Rokiškio sūrinės, pastebėti labai nesudėtinga.

El. paštas: metorolis1@gmail.com

Tel. nr.: +370 6 213 5490

Taip pat kviečiu kreiptis ir per socialinius tinklus: Facebook puslapis: MB "Metorolis" miltelinis dažymas ir asmeninė paskyra: Rolandas Šmagoris.

 

Užs. nr. 1383.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video