Lietuvos oro uostuose vasaros sezoną – 40 tiesioginių skrydžių krypčių (0)

Publikuota: 2021-05-04 Kategorija: Verslas
Lietuvos oro uostuose vasaros sezoną – 40 tiesioginių skrydžių krypčių
Rokiškio Sirena nuotr. / Lėktuvas

 Įsibėgėjant aviaciniam vasaros sezonui, nuo šių metų gegužės trijuose šalies oro uostuose bus vykdoma beveik 40 maršrutų verslo, atostogų ir darbo kelionių kryptimis.

Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovo Aurimo Stikliūno teigimu, bendros tendencijos Europoje rodo keleivinės aviacijos atsigavimo ženklus.

„Gegužę nauji maršrutai bus pasiūlyti iš Vilniaus ir Kauno oro uostų: kryptys bus aktualios tiek skraidantiems populiariomis tarp emigrantų kryptimis ar verslo tikslais, tiek atostogų pageidaujantiems keleiviams“, – sako A. Stikliūnas.

Iš Vilniaus oro uosto vasaros sezonui suplanuotos aštuonios naujos kryptys. Nuo gegužės pradžios Airijos skrydžių bendrovė „Ryanair“ iš Vilniaus skraidins į Atėnus, Paryžių ir Oslą. Be to, nuo balandžio 30 dienos startavo skrydžiai į Maskvą („Aeroflot“).

Iš Vilniaus tiesioginiais skrydžiais taip pat bus galima pasiekti Barseloną („Ryanair“), Dortmundą („Wizzair“), Dubliną („Ryanair“), bus siūlomas skrydis į Stanstedo oro uostą Londone („Ryanair“). Gegužės gale „Wizzair“ pradės skrydžius į Larnaką.

Iš Kauno nuo gegužės suplanuotos šešios naujos kryptys - „Wizzair“ skraidins į Norvegijos miestus Olesiundą ir Stavangerį, o „Ryanair“ planuoja skrydžius į Ispanijos uostamiestį Alikantę, Rodo salą Graikijoje ir Pafoso miestą Kipro saloje.

Nuo gegužės 31 dienos iš Kauno oro uosto bus siūlomas tiesioginis susisiekimas su Bergeno miestu Norvegijoje („Wizzair“).

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video