Lidl ateina į Rokiškį. Kada – dar neaišku (29)

Publikuota: 2019-08-24 Kategorija: Verslas
Lidl ateina į Rokiškį. Kada – dar neaišku
N. Kraliko nuotr. / „Lidl“, tikimasi, atgaivins šį didelį nenaudojamą pastatą.

Prieš keletą savaičių Rokiškį pasiekė įdomi žinia: prekybos tinklas „Lid“ įsigijo vadinamąjį „Grybą“: buvusį Rokiškio mašinų gamyklos administracinį pastatą.

„Rokiškio Sirena“ primena, kad šis pastatas buvo pastatytas prieš pat Lietuvai atgaunant Nepriklausomybę. Akivaizdu, kad rinkos ekonomikos sąlygomis dirbančiai įmonei toks didelis pastatas nebuvo reikalingas. Tad jame įsikūrė iš pradžių maisto prekių turgus ir kelios parduotuvės, paskui – Maxima bazės parduotuvė.

Tačiau jau kurį laiką ten jokia veikla nebevykdoma. Tad rokiškėnai džiugiai sutiko žinią apie tai, kad ateina „Lidl“. Tą patvirtino ir „Lidl“ Lietuva komunikacijos skyriaus vadovas Valdas Lopeta. Jo teigimu, prekybos centro plėtra į Rokiškį – jau vieša paslaptis. Lieka tik klausimas – kada? Į tai pašnekovas dar negalėjo atsakyti. Kaip ir į klausimą, kaip bus modernizuojamas ir prekybos centro reikmėms pertvarkomas „Grybas“.

Paklaustas, ar nesibaiminama, kad prekybos tinklų koncentracija gana nedideliame ir mažėjančiame mieste ir taip yra didelė (yra dvi Norfos, dvi IKI, dvi Maximos, nauja „Aibės“ tinklo parduotuvės, taip pat Lašų, „Rokiškio mėsinės“ ir keletas kitų maisto parduotuvių), V. Lopeta atsakė, kad „Lidl“ džiaugsis galėdama pasiūlyti rokiškėnams įvairesnių prekių asortimentą. Nes dabar, menka paslaptis, rokiškėnai apsipirkti važiuoja į Uteną, Panevėžį, Ukmergę.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą