Kur galima panaudoti gofruotą kartoną? (0)

Publikuota: 2021-10-13 Kategorija: Verslas
Kur galima panaudoti gofruotą kartoną?
Asociatyvi nuotr.

Gofrokartono dėžės – ir transportavimui, ir estetikai

Dažnai pakavimui naudojamas gofruotas kartonas, kuris dėl savo tvirtos konstrukcijos padeda išlaikyti prekes saugias ir nepažeistas, o taip pat gali atlikti ir dekoratyvinę funkciją. Estetiškas gofrokartono dėžutes renkasi papuošalų ar kitokių rankdarbių gamintojai, taip pat konditerijos produktų pardavėjai. Dažnai šios dėžutės turi išpjautą skaidrų viršų, kad būtų matomas vidaus turinys. Unikaliais tokius įpakavimus gali paversti užrašai, logotipai arba išraižymai. Taip pat įvairių tipų (dviejų, trijų, penkių ir septynių sluoksnių) gofruoto kartono dėžes galima naudoti ir transportavimui, siuntoms ar sandėliavimui – jų tvirta konstrukcija apsaugo nuo įlenkimų, įbrėžimų, drėgmės, o pati storiausia išlaikys net ir itin sunkius daiktus, pavyzdžiui, baldus. Šiose dėžėse saugu laikyti ir buitinę techniką, farmacijos bei kosmetikos priemones, žemės ūkio produktus ir, žinoma, maistą, konditeriją.

Reklamai, menui ir nustebinti žmonėms

Be paprastų pakuočių gofruotas kartonas gali būti panaudotas ir netikėtoms idėjoms: https://carttara.lt/lt taip pat siūlo platų 3D gaminių pasirinkimą – paveikslai, skulptūros, biustai, reklaminiai stendai bei atvirutės – užtenka tik turėti idėją ir ji bus įgyvendinta. Galima pagaminti ir įvairių daiktų: žaislų vaikams (lėlių nameliai, sraigtasparniai, kambario puošmenos), baldų (lentynos, stalai, kėdės, suoliukai) ir netgi vienkartinių šlepečių. Gofrokartonas naudojamas ir teatre, muziejuose, prekybos centruose bei kitose vietose – iš jo daromos įvairios dekoracijos, meninės instaliacijos.

Išradingas panaudojimas namuose

Vienas populiariausių dėžių panaudojimo būdų – sudėti į jas daiktus kraustantis arba sandėliuoti garaže, tačiau taip pat dėžes galima išradingai papuošti ir pritaikyti prie namų interjero – apklijuoti nereikalingomis medžiagos skiautėmis, popieriumi arba išpiešti. Tuomet dėžės tiks daiktų laikymui namuose – jose tinka laikyti batus, drabužius, vaikų žaislus, naudoti kaip skalbinių dėžes, įvairių meno priemonių, buitinės chemijos ar kitų namų apyvokos prekių laikymui. Toks antrinis panaudojimas ypatingai prisideda prie tvaraus gyvenimo būdo puoselėjimo, kuris tampa vis populiaresniu tiek verslo, tiek privačiame sektoriuje. Nereikalingas dėžes nereikėtų pamiršti atiduoti perdirbimui, o prieš tai galima duoti ant jų piešti vaikams, kurie visuomet sugalvos kūrybiškų būdų, kaip panaudoti iš pažiūros nebereikalingus daiktus.

 

Užs. nr. 1489.

Dalintis naujiena

Sponsored Video